KP mladší žáci

Autor: Zdeněk Jiránek <z.jiranek(at)centrum.cz>, Téma: 8. Mladší žáci, Vydáno dne: 09. 05. 2007

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - JISKRA TŘEBOŇ
30:22 (15:12)
Sestava a střelci: Šesták, Procházka - Severin 7, Salva 7, Mikula 6, Zelenka O. 3, Potůček 2, Jiránek 2, Řezáč 2, Zelenka J. 1, Trnka , Vrkoč D.

Do zápasu jsme vstoupili s turnajem v nohách.
Klucí vlítli do utkání jako urakán a rychle a snadno se dostali do vedení 6:2, soupeř však nebyl ochoten hrát od začátku zápasu a začal nepříjemně kousat. Soupeř se přiblížil na rozdíl jednoho gólu. Jenže po pěkných akcích jsme se od soupeře odlepili a udržovali si tříbrankový rozdíl až do konce prvního poločasu.
Začátek druhého poločasu byl plně v naší režii a v šesté minutě svítil na ukazateli stav 22:12 a kluci zvolnili tempo a soupeře postavili na nohy a soupeř začal z lehka snižovat náš náskok. Naštěstí ná s v brance podržel Tomáš Procházka, který v první půli vystřídal nevýrazného Martina Šestáků. Opět jsme odskočili na rozdíl 10 branek a hřiště jsme poslali lavičku náhradníků, kteří ukázali, že když chtějí jsou plnohodnou náhradou. Chtěl bych touto cestou poděkovat klukům za předvedenou hru. Děkuji