KP Minižáci - Utrpěné vítěztví

Autor: Milan Švec <milisvec(at)seznam.cz>, Téma: A. Ml. žáci "B", Vydáno dne: 10. 06. 2007

LOKOMOTIVA ČB - JITKA JINDŘICHŮV HRADEC
11:8 (5:3)
Sestava a střelci: Havlíček, Ertl- Borovka 4, Zemanec 4, Čapek 2, Kohout 1, Švec, Kettner, Macků, Veselý, Marek, Vaníček

V  posledním  mistrovské zápase dlouhé sézony 6+1 se miníci vůbec nedostal do tempa a horkokotěžko vyhráli nad nevýrazným J. Hradcem.

Odložený zápas s holkama z Jinřichova Hradce odehráli miníci jako ponocní.
Obrana, která pracovala vcelku dobře, nedokázala však účinně získat nějaký míč do rychlého útoku nebo trháku, kterých jsme zahráli celkem tak 5, a dva z toho jsme proměnili.
Pěkných akcí bylo tentokráte jako šafránu, nedařila se střelba z křídel (hlavně Majkl, který nechal mířidla doma a ze 7 náskoků neproměnil, jediný, vše završil i při poslední sedmičce střelbou do tyče... ), bojácně hrály obě spojky- projít do obrany byl veliký problém, jakoby se bály, aby na ně holky náhodou nesáhly... Z pivotů se tentokráte nedařilo Čapimu, Hynek odehrál opět výborně a byl z našich miníků nejlepší.. především jeho střelba je 100%, a s jediným přešlapem jako technickou chybou je také slušné.
Vyloženě špatné utkání odehráli Veslo (ospalý jak na vrátnici) a Tom, kterému nevycházeli ani kroky, natož nějaký jiný složitý pohyb, honza Macků snad byl také někde jinde než na zápase.... škoda, mohli jsme si zahrát kuličky.
Za svými výkony zůstal na střední Švícko, přestože se snažil procházet i samostatně, nevymyslel žádnou spolupráci se spojkama (které si lepidlo napatlaly asi na podrážky) a nedokázal je rozhýbat jako jindy.  Neuvěřitelně statická a individuální hra nikam nevede, a takové vítěztví snad ani netěší, i když historie se neptá. Nevadí, jedeme  dál, příště pokračujeme  posledním 4+1 turnajem opět ve Strakonicích a za týden vzhůru na Liberec.!!

Hodnocení:
Havlíček 6, Ertl 5- Borovka 6, Zemanec 7, Čapek 5, Kohout 4, Švec 4, Kettner 4,  Macků 3, Veselý 2, Marek 2, Vaníček 1


-msv-