Autor: Jan Borovka <jan.borovka(at)atlas.cz>, Téma: 8. Mladší žáci, Vydáno dne: 26. 10. 2008

Lokomotiva Č.B. "A" - Domeček Soběslav
23:10
(9:6)

Sestava a branky: Beníšek - Borovka - 10, Dvořák - 5, Čapek - 3, Ertl - 2, Pimienta - 2, Vazač - 1, Kršek, Macků, Miler, Veselý, Zeman

K poslednímu podzimnímu zápasu přijelo do naší haly družstvo Domečku Soběslav. Při předzápasové poradě jsem kladl klukům na srdce, že bych byl dost nerad, aby zápas dopadl tak jako na jaře (13:13).

Předzápasová porada asi mančaftu prospěla a od prvních minut bylo vidět, že si kluci chtějí zahrát a zastřílet. Ve třetí minutě byl stav 2:0 pro nás a docela pohoda. Z počátečního nasazení jsem si ale myslel, že to bude větší kanonáda. Soběslav se snažila a po drobných chybičkách v naší obraně byl nakonec poločasový výsledek hubených 9:6.

O přestávce si celé družstvo odpočinulo a do začátku druhého poločasu jsme vlétli s velikou chutí. Šňůrou pěti branek za čtyři minuty jsme zasadili soupeřům rozhodující úder. Velikou pochvalu si všichni zaslouží za perfektně sehrané přesilovky a to jak v útoku, tak v obraně.

Za podzimní část soutěže si kluci zaslouží pochvalu. Snad jen s vyjímkou zápasu se Strakonickým béčkem. Druhé místo v kraji není špatné, ale doufám, že po konci celé soutěže to bude úplně nejveselejší!!! Přes zimu nás čekají turnaje a sousko, tak na sobě chlapi zapracujeme. Trenér.