MLADŠÍ ŽÁCI A

Autor: Jan Borovka <jan.borovka(at)atlas.cz>, Téma: 8. Mladší žáci, Vydáno dne: 18. 03. 2009

Trinet cup 2009 – Nové Veselí 15.3.2009   Na turnaj v Novém Veselí vyazilo družstvo mladších žáků Lokomotivy  v  plechových miláčcích. Cesta proběla docela v pohodě, až na pár děr na silnici.

   Turnaj Trinet cup 2009 byl velice kvalitně obsazen. V prvním zápase čekal naše kluky celek z Jičína. Mančaft nastoupil dalo by se říct rovnou z auta a to bylo na hře patřičně znát. Prohra se ve druhé půlce zápasu už bohužel nedala oddálit. Ke druhému zápasu ve skupině nastoupilo trochu jiné družstvo proti domácímu Novému Veselí A. Zápas byl o poznání pohlednější a vyrovnanější. Bohužel ani v tomto zápase se nám nepodařilo zvítězit. Poslední zápas ve skupině byl s Duklou Praha 6. K tomuto zápasu nastoupilo družstvo s jasným cílem zvítězit a bylo to na hře vidět. Kluci makali a díky výtězství se nám podařilo odvrátit jen boj o poslední příčku.

   O konečné páté místo se kluci utkali s družstvem Pardubic. V tomto zápase jsem již své svěřence poznával. Bojovnost a chu? se o páté místo poprat byly vidět na všech. Konečný hvizd rozhodčího znamenal pro nás konečné páté místo na kvalitně obsazeném turnaji. Při závěrečném vyhlášení výsledků byla pro nás určena ještě jedna cena, a to pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal s dvaceti brankami Šána. Chtěl bych všem poděkovat za předvedenou hru a snahu.

  Ale přece jen jedna věc celý den strašně pokazila. Byla to bohužel krádež Vazyho mobilu, který se ztratil ze zamčené šatny, kterou jsme měli jen pro sebe. Trenér

 

Turnaj ve výsledcích:

Loko Č.B. – HBC Jičín - 8:14, Borovka a Vaníček – 3, Ertl – 2

Loko Č.B. - KCTM Nové Veselí A - 9:11, Borovka – 4, Vaníček – 3, Čapek a Vazač – 1

HK Dukla Praha 6 – Loko Č.B. - 4:15, Borovka 7, Vaníček 4, Čapek a Ertl – 2

Loko Č.B – HC SKP Pardubice – 12:9, Borovka 6, Vaníček – 4, Čapek a Ertl – 1

 

Konečné pořadí:

1. TJ Jikra Zruč nad Sázavou, 2. KCTM Nové Veselí A, 3. HBC Strakonice 1921, 4. HBC Jičín, 5. TJ Lokomotiva Č.B., 6. HC SKP Pardubice, 7. KCTM Nové Veslí B, 8. HK Dukla Praha 6