MLADŠÍ ŽÁCI A

Autor: Jan Borovka <jan.borovka(at)atlas.cz>, Téma: 8. Mladší žáci, Vydáno dne: 10. 05. 2009

Jiskra Třeboň – Lokomotiva ČB A

20:24 (9:11)

Sestava a branky: Dvořák M. - Borovka 10, Vaníček 8, Ertl 2, Dvořák M., Kršek, Vazač, Veselý

po 1, Čapek, Macků, Novotný

V dalším kole krajského přeboru zajížděla Lokomotiva do Třeboně. Po bezproblémovém přesunu naším spolehlivým Lokobusem jsme nastoupili od 10:30 proti mladším žákům a žačkám Třeboně.

Od začátku prvního poločasu jsem vedli, i když na první gol se čekalo až do třetí minuty. Od té doby se obě družstva vzájemně o?ukávala a Šána seřizoval mířidla. Ukazatel skóre se zastavil po prvním poločase, pro nás ne zrovna lichotivých „jen“ 9:11.

Po nezbytém poločasovém odpočinku pokračovala sportovní přetahovaná obou družstev. Odskočit o tři branky se nám povedlo v rozmezí šesté až osmé minuty, a pak čtrnácté až patnácté minuty. To byl rozdíl ve skóre uspokojivých šest branek. V závěru zápasu se ještě podařilo domácím snížit, ale konečný výsledek 20:24 byl pro nás uspokojivý.

Chtěl bych celému dužstvu poděkovat za předvedený výkon, ale určitě je pořád co zlepšovat. Poslední zápas nás čeká 30.5. v Soběslavi. Trenér