STARŠÍ ŽÁCI

Autor: Jan Borovka <jan.borovka(at)atlas.cz>, Téma: 6. Starší žáci, Vydáno dne: 10. 05. 2010

Lokomotiva Č.B. "B" - Jiskra Třeboň

28:31 (12:17)

Sestava a branky: Dvořák Michal, Švejda - Dvořák Martin 14, Čapek, Kršek po 4, Ertl 3, Miler 2, Vazač 1



   Ve druhém utkání jarního krajského přeboru starších žáků přivítalo B-družstvo Jiskru Třeboň. Od začátku bylo jisté, že si kluci docela máknou, jelikož nás bylo přesně na hru a dva golmani. Bohužel zase nedorazil Veslo a já už ani moc nedoufám, že se ještě dokáže vrátit. Možná ale překvapí, uvidíme.

   Bohužel jsme od začátku utkání tahali za kratší konec. I přes to ale kluci makali. Hostům se podařilo šňůrou čtyř branek zvýšit náskok na 3:9. Střelecky se nám moc nedařilo, protože kdyby tam padla jen polovina střel, které mířily na branku, bylo by to na výsledku vidět. Kluci jsou strašně zbrklí a neumějí podržet balon a hrát s rozvahou. Na konci poločasu se nám ale podařilo snížit na poločasových 12:17.

   Druhý poločas začal opět lépe pro hosty. V těchto chvílích to ale vzal na sebe Dvořka a nebojácně procházel soupeřovo obranou. Buď z toho byl gól rovnou, nebo sedmička, kterou si sám proměnil. Bojovalo ale celé družstvo a zaslouží si pochvalu. Škoda jen, že kluci nemají větší fyzičku a co chybí asi daleko víc je herní přehled a taktická vyzrálost. Na konci zápasu jsme ještě zkoušeli zápas vyrovnat. Minutu před koncem se nám nepodařilo dát rozdílovou branku a tak soupeř ještě zvýšil na konečný rozdíl tří branek.

   Jak už jsem psal, pro celý mančaft platí - zlepšit fyzičku, herní pohodu a přehled. Takže hlavu vzhůru a budeme se těšit na poslední dva zápasy krajského přeboru, které nás čekají 30.5. Trenér