STARŠÍ žÁCI

Autor: Jan Borovka <jan.borovka(at)atlas.cz>, Téma: 6. Starší žáci, Vydáno dne: 02. 06. 2010

Dvojzápas proti Strakonicím

Lokomotiva ČB „B“ – HBC Strakonice „B“ 30:25 (13:12)

Sestava a branky: Švejda – Dvořák Martin 11, Čapek 8, Ertl 7, Miler, Vazač po 2, Dvořák Michal

Lokomotiva ČB „B“ – HBC Strakonice „A“ 11:49 (6:22)

Sestava a branky: Švejda – Dvořák Martin 5, Čapek 4, Vazač 2, Ertl ,Miler, Dvořák Michal
   K oběma zápasům jsme nastupovali jen v sedmi statečných hráčích, jelikož nám omarodil Kuba a tak musel dokonce Vajíčko do pole. Celý mančaft odvedl dobrou práci.

   Výkon proti Strakonickému béčku bych asi ohodnotil ze svého pohledu jako nejlepší zápas jarní části soutěže. Všichni makali jak v obraně tak v útoku i když občas se nějaká ta chyba stala. Na postu pivota zahrál hezky Čapi, který si dokázal na brankovišti poradit s obranou soupeře. Na středu se opět jako proti Třeboni dařilo Dvořkovi a Mára se zhostil nové role spojky taky s vervou. Dokonce i Dejv na křídle se probudil a hezky skóroval. Takže se nedostalo jen na Vajíčka, který naskočil na křídlo poprvé v kariéře a pak na Švejka, který trestuhodně zahodil nabídnutou šanci a neproměnil sedmičku.

   Druhý nedělní zápas již tak pohledný nebyl. Strakonické áčko je určitě o level výš, ale to neznamená, že nastoupíme do zápasu bojácně. Díky spoustě „promarněných“ šancí soupeře se nám podařilo uhájit „padesátku“.

   Sezona je za námi, čeká nás tedy jen 17.6. utkání rodičů a pak prázdniny. Moc se na všechny 96-tky těším na letním soustředění. Trenér