Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
0. Obecné informace

Historie haly

Jak vznikala a rostla naše hala ? (teda stále ještě roste...)


Bylo, nebylo, rok 1986 a start výstavby objektu šaten s plným zázemím pro sportovní halu, včetně klubovny, jednací místnosti, tehdy v akci "Z"..

Příprava na základy:Připravené základy dávají tušit budoucí podobu objektu....Akce "Z", co znamená pro nepamětníky ? Sami sobě zadarmo, pouze se stavbyvedoucím:Hlídané parkoviště dopravních prostředků na stavbě.... První patro Ok, připravený věnec dává avízo že brzo bude další patroObčas pomohla itěžká technika, umístění vazníků pro zastřešení objektu:Pokládka hracího povrchu Nisaplastbyla vždy velmi pracná a úmorná..Likvidace vybavení areálu - většina svépomocí vybudovaného zázemí jako zábrany, střídačky vzaly za své a musely své území "postoupit" hale...Jarda za mřížemi neztrácí humor, však já se odsud dostanu...Rambo na valníku to není, to je náš Vlastík...Družstvu žen nevadí v tréninku ani připravená těžká technika, která přibližuje konečně skutečný start výstavby haly:Vrtací souprava nám hryže do hřiští...A to je základní kámen haly, teda vlastně opěrný pilíř pro budoucí nosné sloupy:
První nosníky vztyčeny, pane jo, to je techniky...To v popředí ,to branka na HÁZENOU.... To jenom pro ty, co se ptají, na co je to hala - na házenou...Šíře hrací plochyv hale 30m nám nekompromisně zabírá i druhé hřiště a na krásné louže, které zde bývaly už budeme pouze vzpomínat...A je to,.. první fáze, to jest nosné konstrukce se zastřešením jsou hotovy..Na slavnostním ukončení byli přítomni i statutární zástupci města Českých BudějovicBrigádníci makají, že se znich kouří (teda od koštat), příprava asfaltu před položením hracího povrchu - nutno je důkladně očistit...Další z pokládek Nisaplastu, polovinu sezóny jsme odehrály již pod střechouOdměna pro všechny brigádníky a dělníky stavby....I při výstavbě nezapomínáme na dobré výsledky našich týmů, tento pohár přivezlo družstvo žen z turnaje ve Slovenském KolárovoZačíná obestavba, to je cihel jak na hrad !!Zateplovací systém haly ze strany od fotbalového hřiště připraven !Pohotový fotograf zachytil Graffiti, kteří využili lešení a za bílého dne (!) hned halu pokřtili svými výtvory...Provizorní osvětlení v rozestavěné hale připravila opět pouze hrstka dobrovolníků v čele s presindentem klubu[Akt. známka: 2,77 / Počet hlasů: 22] 1 2 3 4 5
| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 00. 00. 0000 | 3651 přečtení | Počet komentářů: 7600 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.