Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
0. Obecné informace

Představujeme


ZUZANA KUPKOVÁ

SPONO NOTTWILL ( ŠVÝCARSKO )Nejprve malý dotazník 

počátky kariéry: TJ Vltava České Budějovice
bývalé kluby: Vltava ČB, Lokomotiva ČB, Casta Písek, Házená J.Hradec
znamení: lev
stav: svobodná
koníčky: tenis, squash, in-line,potom kino… a posezeni s  opravdovymi kamarady..!!
muzika: rnb, pop, dance
jídlo: těstoviny na všechny způsoby a kuřeci masíko
pití: vše kromě piva
dovolená snů : Dubai nebo Hawai .. a to moc! Ale to je asi opravdu jen sen!

dále krátký životopis:

 
K házené mě přivedla rodinná známa a má kamarádka, která v té době také hrála tento sport u nás na sídlišti Vltava..
Mé první házenkářské krůčky začaly v sedmi letech právě v tomto klubu TJ VLTAVA České Budějovice, kde jsem vystřídala spoustu trenérů.. začínala jsem pod vedením P. Dvořákové.. potom pod P.Koláře společně s p. Váchalem… zde jsem hrála do kategorie ml. dorostu!
Potom jsme všichni přestupovali do TJ Lokomotiva České Budějovice, kde jsem hrála jednu sezonu 1.ligu ml.dorostu a kde jsem také dostala svou první pozvánku od výběru reprezentačního teamu Kadetek ČR spolu s Kristýnou Selicharovou.. rok na to jsem šla na hostování do Jindřichova Hradce.. ( nebo to bylo ještě před tím, to už teď fakt nevím přesně,promiňte) no to je jedno.. a od kategorie staršího dorostu jsem působila  v Sokolu Písek, kde jsem pořád jejich hráčka, jen mám do konce této sezóny povolené hostování do Spono Nottwil.
Jinak mám vystudovanou Střední hotelovou školu v Českých Budějovicích.. kde jsem měla díky házené zařízené individuální studium, takže jsem to měla trochu snazší, což bylo super!
Zlata škola! Ihned bych šla znova, klídek bez starosti!
Jinak jsem prošla veškerým mládežnickýma repre.. a z do 21 let.. což bylo super.. mohla jsem okusit Mistrovství Evropy jak v Rusku , tak i v domacím prostředí.. a kvalifikaci na ME ..

 
něco o Nottwillu:
 
Tento klub se nachází v malé vesničce Nottwil v kantonu Luzern,  což je tak hodinu cesty od Zurichu.
Je to loňský mistr Švýcarska! Loni zrovna skončili dvě zkušene hráčky, což team hodně oslabilo.
Máme hodně mladý team se da řici!
Pár hráček je starších než já a jedna hrávala i v zahraničí.. v Hypo Osterreich, což je velice kvalitní team, myslím, že letos je ve finale Ligy Mistrů!
a už jsou tu otázky na tělo:

Víme, že jsi vedena v širší nominaci reprezentace žen, nemáš strach, že když sejdeš s očí sejdeš z mysli?(redakce)
Myslím si , že právě ne! Většinou u nás v ČR to chodí, že kdo hraje venku, má větši šanci se dostat do užšiho výběru.. přijde mi, že kolikrát ta holka ani není lepši, než některé z hráček, které působí u nás.. je to těžký a někdy nechápu ten systém, ale to je jedno… můj názor je, že pokud ta holka na to má , je uplně jedno , kde hraje…. Určitě to mají zařízené tak, že mají informace i o hráčkách mimo českou scénu… alespoň by to tak mělo byt.
V jakém dřívějším klubu si se cítila nejlépe?? (Hana Mašková)
nejlépe jsem se cítila… v ČB. vždycky a bez pochyb! Je to prostě pro mě team, kde jsem se všechno učila… spoustu známých, které už znám hodně dlouho. Pro mě je strašně důležitý ve sportu kolektiv, kde je dobrý kolektiv se cítím i já dobře.. a super to bylo i JH!!
Je velká návštěvnost na zápasech,prožívají tamní obyvatelé házenou třeba jako v Německu?? (Tereza Jiránková )
řekla bych, za návštěvnost je úplně stejná, jaká byla v Pisku v době, kdy se nám ještě dařilo tak že něco kolem 300 bivaků, ale v Písku lide kolikrát více fandily,  ale na play off to bude zase o něco lepší!!
Jak si se cítila při první reprezentačním srazu???  (redakce)
ani nevím.. J jo, tak já jsem věděla, že to je šance a že prostě musím ukázat , co umím… takže trochu nervozní, ale v té době, když jsem začínala jezdit na repre, jsme měli skvělé trenéry, kteří mě toho strašně moc naučili a pomáhali mi, takže si nemůžu stěžovat a i jim patří veliký diky, za to, kde teď jsem.. !! do té doby, co tma byli oni jsem tam jezdila strašně moc ráda!! To byla pro mě repre, něco jako navíc a za odměnu! Ti trenéři byli Martina Papežová a René Kumpán! ( poznámka redakce opravdu vynikající trenéři a také lidé)
Jaký je tvůj vysněný tým???  (Jana Kubelová)
Nemám vysněný klub! Prostě pro mě vysněný klub, je tam, kde budu spokojená..
Kam až bys to chtěla dotáhnout??(Jana Kubelová)

Je fakt, že ve sportu je třeba si neustále dávat nějaké cíle… aby měl člověk pořad nějakou motivaci, ale já vždy žiji přítomností, tak že ani žádnej nemám.. jediný, co bych ještě asi chtěla, alespoň trochu nahlédnout do „A“ teamu ČR.. to asi.. J a získat nějaký titul, což doufám se mi povede letos se Sponem!!

Jaký je tvůj házenkářský vzor a proč?? (Tereza Jiránková)

Házenkařský vzor? Žádný.. pro mě je vzor každý sportovec, který něco dokázal a hodně pro to vše obětoval!
 A? je to házenkař, či atlet nebo hokejista! Mám ráda kolektivní hru, což více ocením celý team než jednotlivce, protože tak to má být u těchto sportu! Vyhravá celý team., ale z českých házenkářů momentálně se mi líbí Juříček, Jícha má výbornou sezónu a s holek.. to nevím.. pro mě byla velice dobrou hráčkou Petra Čumplova..
Jaký je tvůj nejkrásnější sportovní zážitek ? (Standa Holík)
 doufám, že ještě bude.. zatím to byl postup na kvalifikaci na Sicilii s kadetkami ČR na ME v Rusku! To bylo super!!

Děkujeme Ti moc za poskytnutý rozhovor a celé povídání a přejeme ti mnoho úspěchů jak na poli sportovním tak v osobním životě.
 

[Akt. známka: 1,86 / Počet hlasů: 14] 1 2 3 4 5
| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 29. 03. 2007 | 7105 přečtení | Počet komentářů: 11016 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.