Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
C.Minihandball- školní liga

Turnaj základních škol v házené 4+1

BUDĚJOVICKÝ POHÁR
dne 11.4.2007

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

napište nám v komentářích jak se Vám turnaj líbil či nelíbil, děkujeme



Velký dík patří všem, kdo nám pomáhal celý turnaj zabezpečit - trenérům mládeže, studentům Gymnázia olympijských nadějí (velmi platná součástka celého soukolí), dědovi Zelenků, ligovým hráčům z dorostu a převážně dvoum chlapíkům, kteří celou věc vymysleli a dovedli do zdárného konce, panu Zdeňku Jiránkovi a ing. Milanu Švecovi.

Turnaje se zúčastnilo 131 dětí v 17 družstvech ze 7 škol, které byly rozděleny do 2 kategorií

KATEGORIE A
určena pro žáky a žákyně z 1-3 tříd
nejlepší hráč: RUDOLF KADLEC - ZŠ Dobrá Voda
nejlepší brankař: KRYŠTOF KADLEC - ZŠ Dobrá voda
nejlepší střelec: NICOLAS ROTBAUER - ZŠ Nové Hodějovice

skupina A

1

2

3

4

SKÓRE

BODY

POŘ.

DOBRÁ VODA

11:0

4:5

5:0

20:5

4

2

TYGŘÍCI - BOROVANY

0:11

 

2:14

2:3

4:28

0

4

VLČÁCI  -  NOVÉ HODĚJOVICE

5:4

14:2

 

17:0

36:6

6

1

BEZDREVSKÁ

0:5

3:2

0:17

 

3:24

2

3

skupina B

1

2

3

4

SKÓRE

BODY

POŘ.

HATITI - BESEDNICE

 

3:10

0:14

6:8

9:32

0

4

BORŮVKÁŘI - BOROVANY

10:3

 

3:4

3:5

16:12

2

3

JEŠTĚŘI - NOVÉ HODĚJOVICE

14:0

4:3

 

12:0

30:3

6

1

SUCHÉ VRBNÉ

8:6

5:3

0:12

13:21

4

2

o 5 - 8 místo

1

2

3

4

SKÓRE

BODY

POŘ.

BEZDREVSKÁ

3:2

2:1

8:3

13:6

6

5

TYGŘÍCI - BOROVANY

 2:3 

2:3

5:2

9:8

2

7

BORŮVKÁŘI - BOROVANY      

1:2

3:2 

10:3

17:7

4

6

HATITI - BESEDNICE

3:8

2:5

3:10

8:23

0

8

finálová skupina

1

2

3

4

SKÓRE

BODY

POŘ.

VLČÁCI - NOVÉ HODĚJOVICE

5:4

11:1

15:0

31:5

6

1

DOBRÁ VODA

4:5

9:1

10:0

23:6

4

2

JEŠTĚŘI -  NOVÉ HODĚJOVICE

1:11

1:9

12:0

14:20

2

3

SUCHÉ VRBNÉ

0:15

0:10

0:12

0:37

0

4

KATEGORIE B
určena pro žáky a žákyně z 4-5 tříd
nejlepší hráčka: ZUZANA VUOVÁ - ZŠ Suché Vrbné
nejlepší brankař: MARTIN KROV - ZŠ Nové Hodějovice
nejlepší střelkyně: TEREZA PODROUŽKOVÁ - ZŠ Suché Vrbné

 

 skupina A

1

2

3

4

SKÓRE

BODY

POŘ.

DOBRÁ VODA

8:7

8:5

4:5

20:17

4

2

SUCHÉ VRBNÉ A

7:8

5:8

3:6

15:22

0

4

SUCHÉ VRBNÉ C

5:8

8:5

1:4

14:17

2

3

DRACI  - NOVÉ HODĚJOVICE

5:4

6:3

4:1

15:8

6

1

 skupina B

1

2

3

4

5

SKÓRE

BODY

POŘ.

BULDOCI Z MLADÉHO

2:5

0:2

2:5

0:3

4:15

0

5

LACHTANI - NOVÉ HODĚJOVICE

5:2

0:3

3:6

1:1

9:12

3

4

BEZDREVSKÁ

2:0

3:0

2:3

1:0

8:3

6

2

TYGŘI -  BESEDNICE

5:2

6:3

3:2

2:0

16:7

8

1

SUCHÉ VRBNÉ B

3:0

1:1

0:1

0:2

 

5:3

5

3

 o 5 - 9 místo

1

2

3

4

5

SKÓRE

BODY

POŘ.

SUCHÉ VRBNÉ C

8:5

3:0

5:3

3:2

19:10

8

5

SUCHÉ VRBNÉ A

5:8

5:3

2:9

10:5

22:25

4

7

SUCHÉ VRBNÉ B

0:3

3:5

1:1

3:0

7:9

3

8

LACHTANI - NOVÉ HODĚJOVICE

3:5

9:2

1:1

5:2

17:10

5

6

BULDOCI Z MLADÉHO

2:2

5:10

0:3

2:5

 

9:21

0

9

finálová skupina

1

2

3

4

SKÓRE

BODY

POŘ.

DRACI  - NOVÉ HODĚJOVICE

5:4

3:4

2:2

10:10

3

3

DOBRÁ VODA

4:5

8:2

4:2

16:9

4

1

TYGŘI -  BESEDNICE

4:3

2:8

3:2

9:13

4

2

BEZDREVSKÁ

2:2

2:4

2:3

6:9

1

4




| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 11. 04. 2007 | 3755 přečtení | Počet komentářů: 8169 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.