NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

Krajský přebor mladší žáci

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - HBC STRAKONICE
19:19 (11:9)
Sestava a branky: Šesták, Fiala - Severin 10, Jiránek 5, Kneifl 1, Zelenka J. 1, Potůček 1,Větrovec 1, Řezáč, Vlažný, Vrkoč, Tomek, Mikula, Macho

Vstup do zápasu nám vyšel a již  ve třetí minutě jsme vedli 3:0, pak však přišel první tcela zbytečný faul a rozhodčí Rutta nás nekompromisně, leč poprávu trestá dvouminutovým trestem. Soupeř nabídnuté situace mistrně využívá a dotáhl stav na  3:2.V podobném duchu se nesel celý první poločas, který jseme na konec vyhráli pouze  o dvě branky. Zbytečnými¨fauly jsem se oslabovali a dokonce jsme hráli minutu a půl v oslabení o dva hráče.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním nedostávat zbytečné dvouminutové tresty, což se nám povedlo, ale bohužel jsmetrestuhodně zahazovali stoprocentí střelecké příležitosti a pomohli tak na nohy soupeři a hlavně brankaři soupeře Kaufmanovi, který byl od této chvíle skoro neprůstřelný. Největší zásluhu na tom měl hlavně špatně střílející Honzík Zelenků a jako vždy naše nevětší slabina a to je střelba sedmimetrových hodů. Pět minut před koncem druhého poločasu vedeme o tři branky, bohužel naší nekázní na hřišti strácíme náskok a málem i celý zápas. hosté za stavu 19:19 jdou 50 vteřin do útoku, ale naštěstí technickou chybou soupeř ztrácí míč a šanci jsme dostali my, vše končí střelou do tyče. Smutek nás všech je nevylíčitelný.
Slabší chvíli si vybral i náš golmán, který neměl svůj den (zrovna v nepravý den) .  Pochvalu zaslouží však všichni hráči i ti kteří se do zápasu nedostali, za velkou bojovnost a za kvalitně odvenou hru ( i lavička je součástí hry). Co nebylo dnes přijde snad jindy, zak šupajda na ně.

Ještě úplně na konec bych chtěl zde napsat slova jenž řekl rozhodčí zápasu p. Rutta: " dlouho jsem nepískal na krajské úrovni takový perfektní zápas, kterému nechybělo vůbec nic."

| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 15. 04. 2007 | 864 přečtení | Počet komentářů: 186 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.