Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

KP minižáci: konečně plná sestava "A"!

Lokomotiva ČB"A" & Strakonice "C"
26:11 (12:4)
Sestava a střelci: Havlíček, Ertl- Veselý 7, Borovka 6, Švec 5, Zemanec 3, Vaníček 2, Čapek 2, Marek 1, Macků, Kohout, Kettner.

Lokomotiva ČB"C" & Strakonice "A"
6:31 (1:11)
Sestava a střelci: Beníšek, Šíma - Koleňák 2, Vazač 1, Gaidarus 1, Průcha 2, Jordan, Kršek, Schneider, Hrubý.

Lokomotiva ČB"C" & Strakonice "B"
5:10 (2:4)
Sestava a střelci: Beníšek, Šíma - Koleňák 2, Vazač 2, Gaidarus 1, Průcha, Jordan, Kršek, Schneider, Hrubý.


"A"
Snad poprvé v sezóně se nám sešlo kompletní družstvo "A" v boji proti strakonickým žabkám. V osvědčené zahajovací sestavě již od začátku předčili naši roš?áci strakoničandy především v bezchybné obraně, kdy si hostující hráčky nevěděly rady kudy se dostat skrz modrobílé proužky.. V okamžiku, kdy k vysunutému Švíckovi byl vytažen i Šána a hráli jsme tak na dvě hráčky soupeře osobku, v celku v pohodě jsme získávali míče a zakládali rychle vedené protiútoky s výborným zakončováním na přeci jenom slabší gólmanku soupeře. Především obě spojky, kterým se nevyvedl minulý zápas proti Strakonickýmu "A", procházeli obranou přímočaře a přesnou střelbou zvyšovali náskok.  Výborně fungoval  i Čapi  na pivotu, dařila se výborná spolupráce a fanoušci tak mohli tleskat  řadě povedeným akcím. Nedařilo se nám pouze střelba z křídelních prostor, Kikin po delším tréninkovém výpadku přeci jenom nebyl ve své kůži, při průnicích zapomínal nohy už na  devítce a padal jak střelený srnec ještě před vlastní střelbou. Feďasovi a Mikeovi se nedařila hlavně střelba, Tomáš se nedržel ve svém prostoru, nešly mu  mu tentokrát i nahrávky, ale při jeho pozvolném přesunu se mu podařilo vsítit dvě branky .
Šána předváděl především rychlost při trhákách, ve střelbě zdálky se mu však delší dobu daří pouze vyjímečně. Hynek se na pivotu výborně pohyboval podobně jako Čapi  a neomylně proměňoval své šance. Absolutorium za předvedený výkon zaslouží Švícko s Veslem. Veslo konečně ukázal svou sílu v průnicích, mnohými zatracovaná klička typu "rusák" se Veslovi dařila a všechny průniky zakončoval jednoznačně nejtvrdčí a přesnou střelou z týmu. Švícko na středu výborně rozehrával a využíval dobrého pohybu spojek, a  ve spolupráci s Čapim, nebo i po samostatných průnicích konečně začal i své šance proměňovat chytrou střelbou do protipohybu gólmanky. Tentokráte se zápas nevyvedl Honzovi Macků, po pozdním příjezdu na zápas  a jistě dobrém obědě moc  knedlíky nerozběhal a kazil i nahrávky. Oba gólmani zachytali  průměrný zápas,  špatné chvilky dokázali vyvážit i pěknými zákroky.
Povedený zápas se líbil i početným divákům, za což jim kluci poděkovali společnou děkovačkou s "hromadnou rybičkou" na závěr.
Hodnocení (nejvíce 10): Havlíček 4, Ertl 5- Veselý 9, Borovka 7, Švec 9, Zemanec 6, Vaníček 3, Čapek 7, Marek 3, Macků 1, Kohout 2, Kettner 2.

"C"
Proti Strakonicím "A" začali naši prckové hrát bez zábran a dlouho udržovali vyrovnanou hru, hlavně díky pozorné obraně, gólmanům a možná i slabším chvilkám strakonických střelců. Prostor jsme měli opět přes křídla, ale zase je využívali málo a snažili jsme se probít zahuštěným středem, kde to moc nešlo.
Postupem času si přeci Strakonice získali větší náskok a dospěli  tak k docela výraznému vítěztví, které pro naší rezervu bylo možná příliš kruté. Dobře zahráli střelci gólů Vazi, Míšan, Gaidy a Pepča, bohužel další se k nim nijak nepřidali a nepomohli ani v obraně, ani v útoku. snad jen Filip Schneiderů zaslouží trocha pochvaly.

Rezerva miníků hrála zcela vyrovnaný zápas s rezervou Strakonic, v rozhodujích chvílích neproměňovali roš?áci svoje šance a hrubými chybami v nahrávkách, kdy doslova darovali míče hostům, kteří je bez milosti potrestali...
Vazimu se nedařila střelba z dálky, výborně se pohyboval Gaidy na pivotu, Křídla nedokázal využívat nabídnutý prostor, především Pepča Průchů mohl střílet jeden gól za druhým....Šimi v bráně  řadou zákroků podržel, Míša Koleňáků hrál na středu, jak kdyby byl na křídle- stále a tvrdohlavě jen doprava-....
Hodnocení: Beníšek 4, Šíma 6 - Koleňák 5, Vazač 5, Gaidarus 6, Průcha 4, Jordan 1, Kršek 4, Schneider 3, Hrubý 1.
-mšv-

| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 22. 04. 2007 | 281 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.