Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

Krajský přebor minižáků

LOKOMOTIVA ČB"A" - DOMEČEK SOBĚSLAV "A"
18:8 (9:4)
Sestava a střelci: Havlíček 0 - Veselý 5, Borovka 4, Švec 0, Zemanec 1, Vaníček 3, Čapek 1, Marek 1, Kohout 2, Kettner 1.
LOKOMOTIVA ČB"A" - DOMEČEK SOBĚSLAV "B"
24:10 (10:5)
Sestava a střelci: Havlíček 1- Veselý 3, Borovka 3, Švec 0, Zemanec 2, Vaníček 2, Čapek 4, Marek 5, Kohout 3, Kettner 1

LOKOMOTIVA ČB "C" - JISKRA TŘEBOŇ
2:19 (1:9)
Sestava a střelci: Beníšek 0-Šíma 0, Koleňák 1, Vazač 0, Gaidarus 0, Průcha 0, Jordan 1, Hrubý 0.


Loko A- Soběslav A (kluci)
Od začátku kluci nedovolili zpochybnit svojí vůli a cestu za vítěztvím. Výborná obrana, kdy jsme změnami způsobů motali Soběslavákům hlavu a vlastně nevěděli, co mají čekat. Po zisku řady míčů z obrany nebo výborně chytajícím Ondřejem jsme přecházeli rychlým přechodem do útoku, který je v současnosti asi naší největší útočnou zbraní- kluci mají dobře zažitý dvoufázový přechod, kdy především druhá lajna proniká do ne ještě postavené obrany a úspěšně zakončuje rychlý útok.
Pokud by dokázal křídla řádně zpracovávat nahrávky do trháků, nedělat technické chyby (přerušovaný driblink po sražení míče třeba i třikrát po sobě), byl by přechod do útočné fáze opravdu pestrý a je radost se na něj koukat. Tentokrát ve žlutých dresech byl často náš rychlý útok vedený jak v lavině připomínající útočné vozby z rugby. V postupném útoku se opět dařila spolupráce spojek s pivoty (jak Čapi, tak Hynek zahráli opět výborně), stejně fungovala i spolupráce křídel se spojkami a průniky byli zastaveny mnohdy za cenu zákroků za sedmimetrové hody.
Tak jediné, kde opravdu zaostáváme za dalšími kluby je střelba z dálky, na tu nám prostě ve hře nezbývá čas, většinou se nám podaří průnik během jediné lajny.. Z dálky střílející  Šána  se  ale bohužel do brány nemůže trefit, Tomáš Vaníčků do branky sotva dohodí....
Výtečně zahrál opět Veslo se Švíckem, jejich průniky zdobila dravost a nápaditost, Filipos Kettnerů neustále přešlapoval (asi má nové boty po ta?kovi...), Kikin  konečně přestal padat a začal opět dávat góly, z pivota se dařila střelba, neunavný Mike musí krotit svojí zbrklost, jinak výborný výkon- a prostě záporů bylo málo..... Za zmínku stojí  nádherná kombinační akce Veslo Kikin  Švícko, kdy především Veslova závěrečná nahrávka vybíhajícímu Kikinovi zpoza obráců  byla excelentní a pak gólově zakončený kříž spojek Švícka na Šánu, který už zavání prvky hry z vyšších kategorií....

Loko A- Soběslav  B (žáby)
Výškové a váhové převahy soupeřek ze Soběslavi si naši prckové vůbec nevšímali a pustili se do nich  od začátku s velkým nasazením. Bohužel ještě ve čtvrté minutě byl stav stále 0:0, sice nám bezchybně pracovala obrana, ale nebyli jsme schopni trefit bránu v útoku po vypracovaných šancích. Postupem času ale začala převládat naše kolektivnost a herní převaha a skóre utěšeně začalo narůstat. Škoda zranění  Švícka  v polovině prvního poločasu, výborně dirigoval hru jak v obraně tak v útoku,  nicméně Mike  S Veslem ho na středové spojce plně nahradili a  Zvláštně  Mikovi se podařilo vstřelit  pár pěkných branek po průnicích do děravé obrany žab  z města od Lužnice.
Výše skóre mohlo ještě výrazně být vyšší, pokud by se naše křídla vyvarovala technických chyb a proměnili bychom sedmimetrové hody, kterých bylo požehnaně. Nutno podotknout, že  tresty zcela odpovídaly způsobu hry soběslavských děvčat, která bez bázně a hany zastavovaly naše hráče zezadu na šestce, protože jim prostě nestačily pohybem. Dokonce po likvidačním faulu na Mikeho v trháku byla jedna ze soupeřek bez milosti opepřena červenáčkem...
 
Své příznivce, kteří se  dostavili převážně až ke druhému zápasu  (jejich škoda, nutno dodat !!!) naši borci odměnili kolektivní děkovačkou s rybičkou nakonec-  že by nová, příjemná tradice v hale TJ Loko po vítězném zápase domácích ?
Hodnocení za dvojzápas (max.10):
Havlíček 7 - Veselý 9, Borovka 7, Švec 7, Zemanec 6, Vaníček 5, Čapek 7, Marek 6, Kohout 5, Kettner 4.
Zápasy s přehledem odřídil p. Hruška precizním výkonem, soupeřům za jejich divoukou hru udělil minimálně 12 dvojminutových trestů proti našemu jedinému.....

Loko C- Třeboň:
S favorizovanou Třeboní naše záloha  dlouho držela vyrovnaný  zápas zásluhou výborné obrany. Bohužel útok byl naprosto bezzubý a tak se ujaly  pouze dvě střely Džordna a Míšana, ostatní se s vervou trefovali pouze do gólmana, hlavně Pepča Průchů a Šimi z křídla nemohli protrhnout střeleckou smůlu. Třeboň zásluhou své výborné střední spojky se začala prosazovat a nakonec naši utrpěli další debakl.
Bez štávy hrající Vazi, padající Míšan a osamocený Gaidi na pivotu nic nedokázali se sotva dech popadajícím Džordnem a  prostě se nedařilo.  Bohužel, na střídačce byl pouze František, ale ten na hřišti strávil max. dvě minuty, jelikož vůbec nevěděl, která bije a zjevně nechápe smysl pohybujících se hráčů na hřišti a mezi se pletoucí mičudu...

Hodnocení : Beníšek 5- Šíma 3, Koleňák 5, Vazač 4, Gaidarus 5, Průcha 4, Jordan 3, Hrubý 1.
Zápas s nadhledem odřídil p. Jiránek alias Bucek.
-mšv-

| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 28. 04. 2007 | 329 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.