Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

KP mladší žáci

  LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - JISKRA TŘEBOŇ
22:16 (11:6)
Střelci a sestava: Šesták, Procházka - Severin 9, Mikula 3, Zelenka O. 3, Salva 2,Vrkoč D. 2,Kneifl 1, Zelenka J. 1, Řezáč 1,Potůček D. 1, Trnka, Vrkoč M.Do druhého zápasu jsme nastoupili bez zraněného Matěje Jiránka (vykloubený prst z prvního utkání), za to s chutí po vítězství . Jenže jako kdyby byla branka třeboňských hochů zakletá a my spálili během prvního poločasu nejméně deset střeleckých příležitostí, které skončili na tyčích nebo na výborně chytajícím brankaři hostí. Náš golman (Martin Šesták)se také, ale v brance vyznamenal a nechal zapomenout na minulé nezdařilé utkání Poločas skončili našim přesvědčivým vítězstvím o pět branek.
Do druhé poločasu jsme nastoupili s odhodlání navýšit náš náskok, což se nám povedlo a nařadu přišla řada na všechny náhradníky, kteří dobře zapadli do konceptu hry a soupeři nedali šanci udělat ze zápasu nějaké drama.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 14. 05. 2007 | 285 přečtení | Počet komentářů: 2873 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.