Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

Minižáci: Utkání rodičů !

 LOKO ČB senior "A" -  LOKO  ČB senior "C"

12:11 (8:5,11:11, na 7 hody 1:0 )

Sestavy týmů:
"A" Kettner- Kettnerová, Majkl, Kikin, Zemanec, Švecová, Dvořák, Dvořáková, Havlíček, Havlíčková, Čapek, Čapková
"C" Šimi -Buček,Hovorka, Hovorková, Mšv, Šána, Průcha, Průchová, Beníšek, Vazač, Gaidarus, Schneiderová, Misar 

Hrací doba byla zvolena z kategorie dorostenců (t. 2*25 min s nutnou přestávkou na odkašlání a provětrání plicních sklípků..).

Od začátku vlítli rodiče na palubovku s vervou a odhodláním předvést svým potomkům, jak že se to vlastně ta házená hraje.
Družstvo "C" mělo po celé utkání mírnou převahu, přesto že v poli byl max. jeden z dosud hrajících trénerů, nicméně  v bráně poskakoval nestárnoucí Míra alias Šimi.
Hra nepůsobila nijak rozháraně, naopak, měla určitý řád a je vidět, že rodiče od svých potomků kde co okoukali.
Sice občas nepostřehli, že kolem nich někdo probíhá s míčem, ale to se stává i kovaným házenkářům.

Křídelní hra byla založena především na kráse (v obou družstvech hráli maminy), nicméně střelba byla pestrá a častá- rychlé útoky byly vedeny přímočaře s efektními nahrávkami, z nichž kralovala především dvojice Kettnerů v týmu "A" - až na to, že missis Kettner alias jiná křídélka neběhala se štaflema, aby ty "mrkve" od Mr Kettner z brány měla šanci chytnout.....
V družstvu "C" výborně pracovali na spojkách  nováčci Hovorka & Buček, v družstvu "A" "brankáři" Havlíček s Dvořákem, kdy především Mr Dvořák používal praktiky jak z lesa- sem tam nějaký strom....

A když  k tomu šimi v brance  přidal pár vychutnávek volně střílejícího Kikina (to byla produktivita ), nebo i Beny senior vychytal například divočáka na pivotě Mr Zemance (lítal vzduchem a práskal sebou o palubovku, jak vzpomínal na svě JUDO mládí, kde určitě také létal přes hlavy soupeřů...), tak stav pomalu spěl do smírného konce.

Rozhodčí byl donucen udělit řadu trestů za nevybíravé zákroky (:-)), nebo za nevhodné chování (např. Mr. Průcha, Kikin jak z dob dorostu... ) a tak podobně.
stav 11:10, čas 20 sek do konce, na polovině soupeřů padá únavou jeden z útočníků týmu "C" a získaným balónem družstvo "A" urve bodík za konečnou remízu.

Rozhodnutím direktoriátu: utkání muselo mít  vítěze, na 7 hody se postavilo proti sobě 5 a 5 mamin. v Souboji kralovali gólmani, maminy se potomkům mo neukázaly (jak to potom může jít samotným potomkům, že..) v poslední sérii uspěla mss. Kettner versus Mr. Kettner- přestože rozhodčí gól uznal, 7 hod byl opakován na správného gólmana (Benyho), nebo? Kettnerové spolu hráli v týmu....neskutečné se stalo, i při opakování 7 se stejné střelkyni podařilo zasunout do branky  míč znova a "A" tým mohl slavit vítězství.
Rodina Kettnerů byla poté direktoriátem odsouzena za podvodné chování k trestu výběrčích daní od rodičů na následné buřtovačce na trávníku Srubecných fotbalistů.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří přišli v opravdu velkém počtu na toto utkání a doufám, že příští akce bude mít stejnou účast a stejně zdárný průběh....


Hodnocení jednotlivců (přeci jen hodně subjektivní, promiskuitoval jsem všechny funkce- tréner, hráč, rozhodčí...):
"A" Kettner 3- Kettnerová 5, Majkl 6, Kikin 1, Zemanec 6,Dvořák 5, Dvořáková 6, Švecová 5, Havlíček 6, Havlíčková 6, Čapek 5, Čapková 6
"C" Šimi 5- Buček 4,Hovorka 4, Hovorková 5, Mšv 2, Šána 3, Průcha 5, Průchová 6, Beníšek 7, Vazač 7, Gaidarus, 4, Schneiderová 5, Misar 4

doufám, že mi  nikdo za hodnocení  nedá po čuni....

 -mšv-| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 28. 05. 2007 | 327 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.