Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

KP Minižáci 4+1

V elitní skupině se podařilo minižákům z Lokomotivy  zapomenout na poslední nepodařené kolo 4+1 (5. místo ) a vrátili se rovnou na nejvyšší stupínek, čímž si vydobyli celkové prvenství v prvním ročníku KP 4+1 na jihu Čech !!!  (z celkových 5- ti turnajů dokázali 3* zvítězit, 1* byli druzí a jednou 5. )
Navíc se Tomáš Vaníček (Loko ČB "B") stal nejlepším střelcem turnaje skupiny "A".
Souhrnnou statistiku za všechny turnaje KP 4+1 přineseme později..
Skupina "A"
- 1.Loko ČB "A", 2.Sokol Písek "A", 3HBC Strakonice "A", 4. Loko ČB "B",  5.Třeboň "B", 6. Strakonice "B"
Skupina "B"-  1.HBC Strakonice D, 2.HBC Strakonice C 3. Jiskra Třeboň B 4.HBC Strakonice E 5. Loko ČB "C", 6. Loko ČB "D"

Článek není dokončen, čekáme na statistiky !!
"A" sestava a střelci:
Havlíček -  Borovka, Kohout, Zemanec, Švec,  Čapek,  Macků, Veselý.
Omlouvám se, ještě nedorazila statistika turnaje....
skupina A HBC A Písek A Třeboň A Loko ČB A Loko ČB B HCB B Body Skóre Pořadí
HBC Strakonice A ..... 6:6 10:4 11:13 12:3 13:9 7 52:35 2
Sokol Písek A 6:6 ..... 13:7 9:13 22:13 12:8 7 62:47 3
Jiskra Třeboň A 4:10 7:13 ..... 4:17 7:11 10:9 2 32:60 5
Loko ČB A 13:11 13:9 17:4 ..... 16:17 15:13 8 74:54 1
Loko ČB B 17:16 13:22 11:7 3:12 ..... 11:14 4 55:71 4
HBC Strakonice B 9:13 8:12 9:10 13:15 14:11 .... 2 53:61 6
Loko ČB "A" - Loko ČB "B" 16:17

Opět neuvěřitelný  první zápas, jako snad každý turnaj. chyba za chybou, obrana jak ementál, Šimi v brance "B" si vychutnával jednoho střelce z elitního týmu  za druhým. Miníci z "A" hráli jak s železnou koulí na noze, nedokázali si naběhnout, padali jim míče a velmi razantně připoměli neúspěch na předchozím turnaji 4+1 zhruba před měsícem (zde). Přestože "A" přehrávalo náš druhý tým i střelecky, tak v produktivitě to bylo přesně naopak. Slabý výkon v brance podal jindy výborný Ondřej.


Loko ČB "A"  - Strakonice "A" 13:11
Po zemětřesení o síle 6 Richterovy stupnice v šatně miníků, kdyby i Švanda dudák přestal hrát na dudy, nastoupili miníci n  svého velkého rivala ze soutěže, strakonické "A". jako vždy měli miníci od začátku mírně navrch, tentokráte ale nepropadli v druhé polovině utkání, jako se jim sv této sezóně stávalo velmi často.. Co se změnilo?  Především přístup hráčů (pod pohrůžkou zrušení naší účasti na Liberci) a hlavně výtečná obrana - zataženi na 6m hranici, výborné a důrazné přistupovaní se zajištěním přineslo do mužstva opět řád.  V útoku dokázali miníci silnou obranu soupeře roztáhnout na maximum, a boj jednoho proti jednomu velmi často vyhrávali.


Loko ČB "A" - Písek "A" 13:9
Holky z Písku, zřejmě mix "A" (jednoznačný vítěz letošního KP mini 6+1) a "B", které se prezentovaly obranou na hranici pravidel, (neustálé držení a tahání za dres), bez  povšimnutí  rozhodčím (ve všech jejich zápasech), narazily na stejně dobře organizovanou obranu, kterou nepřestili ani strakoničtí v přechozím zápase...  výborně střílel v tomto utkání  Kikin, který předvedl prakticky 100% účinnost a po dlouhém herním výpadku, kdy se mu vůbec nedařilo, jej máme zpět takového, jaký je prospěšný družstvu- dravý, nebojácný a dobře zakončující.... doufejme, že V pravý čas, před vrcholem - Mega turnaj v Liberci. (zde). Kluci trpělivě získávali jeden míč v obraně za druhým s výborně zachytajícím Ondřejem, a v útoku přesně stříleli po nebojácných průnicích.


Loko ČB "A" - Strakonice "B" 15:13
Proti  holkám ze Strakonic se nedařilo udržet neprodyšnou obranu- nedůsledně vytalčované soupeřky často naše panáčky zatlačily do brankoviště a bylo- 7m, góly a tak. V útoku se sice  vcelku dařilo pronikat, nicméně utrhnout se nám podařilo a ž změnou obrany na osobku -  získali jsme pár lehčích míčů, šance proměnili a Strakoničandy zlomili... .

Loko ČB "A"- Třeboň "A" 17:4
Třeboňské družstvo mini bez své nejlepší hráčky je poloviční, co se ukázalo  ina hřišti-  zhruba před měsícem jsme s tímto družstvem ve stejném složení prohráli 13:11.....
Zónová obrana opět fungovala  jak měla, snad se i dařil rychlý přechod do útoku - na těch pár metrech k dalšímu brankovišti....

Hodnocení na závěr: po hrůzostrašném úvodním zápase miníci zahráli především výborně v obraně, v útoku nepracovala dobrá spolupráce, spíše soukromničení- ač nebyl Ketňas, vyhráli jsme v "přeslapované" - stejní hráči dokázali přešlápnout i třikrát po sobě !!!. oproti předchozímu turnaji nám alespoň nepadali míče, ale nahrávky k optimu mají pořád daleko...
Nejlepší za turnaj byl Kikin, který se prostě vrátil, tak jak jej známe a bylo zmíněno již v textu.
Dobře odehrál ŠánaHonzou Macků, ale pořád to je tak na půl plynu,  skrývají v sobě mnohem více výbušnosti a síly, než ukáží.
Podprůměrně zahrál Švícko, ve dvou zápasech nastoupil jen na chvíli,  kde se spíše trápil - v dalších zápasech bojoval jak umí, ale image si moc nevylepšil - kde je 66 vstřelených branek z prvního kola 4+1 zde ve Strakonicích na podzim ?
Herně i střelecky, dokonce i v obraně tentokráte vyhrál v minisouboji našich pivotů Hynek-  Čapi je asi zase v zimním spánku -kromě jediné opravdu super střely z pivota Čapi nepředvedl vůbec nic a v "A" týmu byl tentokráte nejhorší...
Veslík jako vždy na turnaji, ale to všichni znáte - zlepšující tendence, když průnik z dálky, tak už  nejde zastavit... ale málokráte za celý turnaj, nedokáže navázat hráče tak, jako Honzajz Macků....


Hodnocení jednotlivců: Havlíček -  Borovka, Kohout, Zemanec, Švec,  Čapek,  Macků, Veselý.


"B" sestava a střelci: Šíma- Ertl, Vaníček, Peza, Vazač, Koleňák, Gaidarus,Kršek
hodnocení jednotlivců: Šíma- Ertl, Vaníček, Peza, Vazač, Koleňák, Gaidarus,Kršek

| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 16. 06. 2007 | 401 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.