NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI

MLADŠÍ ŽÁCI PŘIVEZLI Z PROSTĚJOVA  3.MÍSTO

Turnaj mladších žáků v Prostějově  30.8.-2.9.2007
Mladší žáci „A“ a odjeli společně z mladšími žáky „B“ a mladšími žačkami ve čtvrtek 30.8.2007 na turnaj do Prostějova.
Tým „A“,který se skládal velice složitě,jelikož po soustředění někteří hráči onemocněli a jiní odjeli na dovolenou,nakonec odehrál velice kvalitní turnaj.

V pátek dopoledne si ještě kluci odskočili na koupaliště,ale potom už to začalo.

LOKO „A“-Maloměřice 18:11
                                             Branky: Trnka-7, Zelenka J.-5, Potůček-4, Řezáč-1, Kneifel-1
Na začátek jsme dostali velice kvalitního soupeře,možná že jsme ho i trochu podcenili a na klukách bylo vidět že to byl první zápas po dost dlouhé době.Nedařila se nám obrana ani útok a dlouho jsme se ze soupeřem přetahovali o vedení.Pak se nám podařilo několik rychlých protiútoků,kluci se zklidnili a začali hrát pěknou házenou.Druhý poločas byl zcela v naší režii,když jsme vedli i o deset branek.Pak dostala šanci i lavička a zápas jsme dohráli zcela v pohodě.Jen co nás trochu zaskočilo,bylo posuzování naši trochu tvrdší,ale čisté hry do těla moravskými rozhočími.V utkání které trvalo 2x15minut jsme dostali pět dvouminutových trestů.

LOKO „A“-Kostelec na Hané 17:4
                                            Branky: Potůček-9, Zelenka J.-3, Vlažný -2, Tomek -1, Trnka-1, Kneifel-1
Další zápas jsme hráli až v sobotu,z čehož sem měl docela obavu,zaprvé náš soupeř v pátek porazil domácí tým a za druhé ranní zápasy nejsou zrovna naší výhodou.Navíc jsme se po nočním dešti museli stěhovat ze hřiště do haly.Ale kluci mě velice překvapili,na soupeře vlítli a nedali mu vůbec žádnou šanci.Během 6 minut jsme vedli 7:0 a bylo dle mého názoru rozhodnuto.Obrana byla jedna velká zeď,z které jsme se vydávali ke smrtícím trhákům.A to ještě kdyby jsme využili všechny  šance tak to mohlo být po prvním poločase i o dvacet branek.Jediné co nás ke konci trochu přibrzdilo bylo opětovné vylučování za běžné zákroky.

LOKO „A“-Nové Veselí „B“  22:8
                                           Branky: Potůček-6, Trnka-5, Zelenka J.-5, Kneifel -3, Řezáč -3
I do třetího zápasu vlétli kluci ve velkém stylu a od začátku nebylo pochyb kdo je na palubovce pánem.Proti velmi slabému soupeři si kluci dobře zastříleli,i když obrana nebyla úplně mých představ,což se dalo vysvětlit tím že od začátku jsme vedli o hodně a kluci chtěli jen útočit.

LOKO „A“-Prostějov 16:6
                                           Branky: Potůček-6, Trnka-4, Řezáč-2, Zelenka J.-2, Kneifel-1, Vlažný-1
Zápas jako tento s domácím týmem by asi chtěl zažít každý trenér.Hala naplněna diváky,který se překřikovali ve fandění jednomu či druhému týmu a navíc boj o semifinále.I když tým Prostějova nepředváděl v dosavadním průběhu turnaje oslnivé výsledky tak před tímto zápasem se opravdu vyhecoval.Úvod utkání byl vyrovnaný,možná až nečekaně.Ale kluci se nedali,přitvrdili v obraně a nedávali domácím ani kousek palubovky zadarmo.Opět se projevil jiný metr rozhodčích,s tím se však dalo počítat,když se hrálo proti domácím.Ale i v pěti jsme bránili dobře a navíc dávali góly z rychlých protiútoků,na které domácí nenašli obranu.Kluci za sebe vydali opravdu všechno a po třiceti minutách jsme si mohli říct „JSME V SEMIFINÁLE!!!!“

Nakonec jsme tedy vyhráli „červenou“ skupinu z plným počtem 8 bodů a úctyhodným skóre 73:29

Po vyčerpávajícím boji v Prostějovem jsme měli jen třicet minut na to aby jsme sebrali poslední zbytky sil a poprali se o finále.Jak se nakonec ukázalo tak právě úbytek sil a úzký kádr byl příčinou neúspěchu.

semifinále LOKO „A“-Rožnov pod Radhoštěm „A“ 9:13
                                                           Branky: Kneifel-4, Zelenka J.-2, Potůček -2, Trnka-1
Do semifinále jsme nastoupili docela dobře.Udrželi jsme první útok soupeře a vyrazili do prvního rychlého protiútoku jenže ouha,první tyčka.Znovu jsme tedy poctivě odbránili a znovu vyběhli na steč soupeřově brance,jenže v tu chvíli se od nás odklonilo střelecké štěstí,které jsme měli v předchozím průběhu turnaje.Několik střel do tyčí,několik vedle,něco nám pochytal brankář soupěřě.Asi ve třetí minutě prvního poločasu přišlo to čeho sem se nejvíce obával,běžný obraný zákrok a první dvouminutový trest na naší straně.A následně branka v naší síti.Od té doby už jsme jen dotahovali.Ještě se nám podařilo vyrovnat na 2:2,ale to bylo naposled kdy jsme byli tak blízko finále.Ale kluci to nevzdávali.Lítali sem tam a snažili se s tím něco dělat.Když se nám podařilo snížit na 6:4 přišla další rána,vyloučení za faul a hned následné vyloučení za nedodržení tří metrů od rozehrávky(vyloučení však přišlo bez předešlého upozornění).Poločas jsme prohráli o 4branky.Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním alespoň vyrovnat,jenže opět se k nám střelecké štěstí otočilo zády.Ani závěrečné čtyři minuty,které jsme hráli osobní obranu po celém hřišti nám nepomohla i když se nám podařilo stáhnout náskok soupeře na dvě branky,jenže bylo už málo času a nezbývalo než riskovat,což nás stálo opět dvě branky v naší síti.Najednou se ozval klakson a bylo po všem.
Pak už zbyli jen oči pro pláč..........
Ale neměli jsme se za co stydět,spíš naopak.Kluci si zasloužili veliké poděkování za předvedený výkon.Prostě jsme neměli dost sportovního štěstí.

utkání o třetí místo LOKO „A“-Maloměřice 23:17
                                        Branky: Potůček-5, Řezáč-4, Trnka-4, Kneifel-4, Zelenka J.-3, Vlažný-2, Macho-1
Poslední utkání turnaje jsme odehráli v neděli před polednem.Pokud jsme chtěli vybojovat alespoň 3.místo nezbylo nám nic jiného než se znovu postavit soupeři z Maloměřic. Sebrali jsme zbytky  sil,které klukům zbyly po vyčerpávajícím semifinále a jít na to.
Utkání začalo první brankou Maloměřic.Poté jsme však začali hrát a navyšovali jsme náskok.V poločase už to bylo o sedm branek,v polovině druhého poločasu nakonec o deset.Pak dostali příležitost i hráči z lavičky.Utkání jsme dohráli vcelku v pohodě a získali tak 3.místo.