Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

Budějovický pohár pro ZŠ

grunwaldovkahodejky
MISTŘI:
1÷3 třídy
 ZŠ Grunwaldova !!

 


4÷5 třídy-
ZŠ Nové Hodějovice !!


A je to za námi. 2. ročník Budějovického poháru pro ZŠ je historií. Po vítěztví Grunwaldovy ZŠ  v kategorii 1-3 třídy  vytrhli vítěztví Grunwaldovce i v druhé kategorii v  nervydrásajícím fnále z rukou ZŠ Nové Hodějovice až při poslední, páté sérii sedmimetrových hodů po remíze v normálním hracím čase 7:7  . V průběhu zápasu prohrávali ZŠ NH 2:4, k obratu zavelel Švícko (jediný házenkář v obou týmech !), třemi brankami otočil vývoj utkání a ještě neproměnil rozhodující úder  za stavu 7:7 deset sec před koncem- přišly na řadu již zmiňované 7m hody (1-0,0-0,0-1,0-0,0-1)!!- v nich dokázali lonští mistři prvního ročníku Budějovického poháru v mladší kategorii obhájit své prvenství !!


Pro zobrazení fotek i s komentářem klikni na "foto ZŠ 2007 II" !!

Výsledkový servis:

"A1" 1 2 3 4 5 skore body poradi

Suché Vrbné Tučnáci

4:1 2:5 4:0 10:0 17:9 4 3
Nové Hodějovice 4:1 7:1 7:2 12:0 30:4 8 1
Grunwaldova vetřelci 5:2 1:7 6:3 9:0 21:12 6 2
Bezdrevská 0:4 2:7 3:6 4:0 9:17 2 4
Besednice hasíci 0:10 0:12 0:9 0:4 0:37 0 5

"A2" 1 2 3 4 5 skóre body pořadí
Borovany Švestičky 3:2 2:1 0:4 6:1 11:8 6 2
Suché Vrbné Leopardi 2:3 1:4 0:4 2:1 5:12 2 4
Dobrá Voda 1:2 4:1 2:6 8:1 15:10 4 3
Grunwaldova Svišti 4:0 4:0 6:2 12:0 26:2 8 1
Beseda soptíci 1:6 1:2 1:8 0:12 3:28 0 5

Finálové boje o umístění, skupina A, 1-3 třídy:

 
tým ze skupiny A1 výsledek tým ze skupiny A2
Besednice Hasíci 0:5 Besednice soptíci
Bezdrevská 3:1 suché Vrbné Leopardi
suché Vrbné Tučnáci 1:3 Dobrá Voda B
grunwaldova vetřelci 4:0 Borovany švestičky
Nové Hodějovice 2:3 Grunwaldova Svišti

Konečné pořadí ve skupině 1-3 tříd:

  1. Grunwaldova Svišti
  2. Nové Hodějovice
  3. Grunwaldova vetřelci
  4. Borovany švestičky
  5. Dobrá Voda C
  6. Suché Vrbné Tučnáci
  7. Bezdrevská
  8. Suché Vrbné Leopardi
  9. Besednice Soptíci
  10. Besednice hasíci

 Nejlepší Jednotlivci

Nejlepší střelec: Ivan Kopecký - ZŠ Grünwaldova

Nejlepší brankář: Jiří Zajíček, ZŠ Besednice

Nejlepší hráč: Václav Koudelka, ZŠ Bezdrevská


 

"B1" 1 2 3 4 5 6 skóre body pořadí
Suché Vrbné Draci 6:4 6:9 2:9 4:2 4:5 22:29 4 4
Suché Vrbné Štíři 4:6 4:6 1:6 3:4 1:4 13:26 0 6
Nové Hodějovice 9:6 6:4 4:4 5:1 12:4 36:19 9 1
Dobrá Voda B 9:2 6:1 4:4 9:1 7:8 35:16 7 3
Grunwaldova Sekáči 2:4 4:3 1:5 1:9 1:5 9:26 2 5
Trhové Sviny Ranaři A 5:4 4:1 4:12 8:7 5:1 26:25 8 2

"B2" 1 2 3 4 5 6 skóre body pořadí
Suché Vrbné Lvíčata 3:2 7:2 2:5 11:3 3:8 26:20 6 3
Borovany Švestky 2.3 1:2 1:6 5:0 1:14 10:25 2 5
Dobrá Voda C 2:7 2:1 2:5 5:1 3:12 14:26 4 4
Bezdrevská 5:2 6:1 5:2 4:0 2:4 22:9 8 2
Trhové Sviny Ranaři B 3:11 0:5 1:5 0:4 0:7 4:32 0 6
Grunwaldova Střelci 8:3 14:1 12:3 4:2 7:0 45:9 10 1

Finálové boje o umístění skupina B, 4-5 třídy

tým ze skupiny B1 výsledek tým ze skupiny B2
Trhové Sviny Ranaři B 1:6 Suché Vrbné štíři
Borovany švestičky 4:3 Grunwaldova sekáči
Dobrá Voda C 2:8 Suché Vrbné Draci
Suché Vrbné Lvíčata 4:6 Dobrá Voda B
Bezdrevská 2:8 Trhové Sviny Ranaři B
Grunwaldova střelci 7:8 Nové Hodějovice B

Konečné pořadí:

  1. Nové Hodějovice B
  2. Grunwaldova Střelci
  3. Trhové Sviny Ranaři A
  4. Bezdrevská
  5. Dobrá Voda B
  6. Suché Vrbné Lvíčata
  7. Suché Vrbné Draci
  8. Dobrá Voda C
  9. Borovany Švestky
  10. Grunwaldova Sekáči
  11. Suché Vrbné Štíři
  12. Trhové Sviny Ranaři B

Nejlepší jednotlivci:

Hráč:     Filip Kettner, ZŠ Suché Vrbné (Pohůrecká) -Draci

Brankář: Karolína Čechová ZŠ Nové Hodějovice

Střelec: Jiří Smejkal, ZŠ Grunwaldova

Hodnocení turnaje organizátory:

2. ročník Budějovické poháru lze považovat za velmi úspěšné pokračování prvního setkání ZŠ Budějovicka na sportovním turnaji v miniházené 4+1. Celkem se střetlo 22 týmů z 8 škol ve dvou kategoriích, což představuje 180 dětí z prvních stupňů základních škol Českobudějovicka. Turnaj byl uspořádán za vydatné pomoci studentů GON (gymnázium olympijských nadějí), kteří se své "trenerské funkce" u jednotlivých týmů zhostili na výtečnou, stejně tak  jako organizační tým, rozhodčí a zapisovatelé z řad aktivních hráčů a našeho oddílu. Určitě bych chtěl poděkovat i učitelům, kteří své svěřence výborně připravili a  přivezli a notně tak přispívají k sportovnímu nadšení těch nejmenších...

Doufáme, že jsme Vám připravili pěkné zážitky a a věříme ve Vaší příští účast..!!...

DĚKUJEME.

-MŠV-

Budeme rádi za Vaše připojené komentáře, a? kladné či záporné, k organizaci,  rozhodčím, prostředí,   4+1 samotné, atd.


| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 22. 11. 2007 | 4403 přečtení | Počet komentářů: 79736 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.