NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI "A"

HBC Strakonice B - Lokomotiva Č.B. A

18 : 11   (8:3)

Sestava a branky: Beníšek, Pimienta - Vaníček 4, Veselý 3, Borovka 2, Dvořák 2, Čapek, Ertl, Kršek, Macků, Miler, Vazač, Zeman

Ve druhém zápase se bohužel ukázalo, že béčko je možná druhé písmeno naší abecedy, ale určitě neznamená druhé místo co do výkonnosti.

Až do šesté minuty prvního poločasu byl výsledek 1:1. Remíza, tentokráte 2:2 platila ještě v osmé minutě. Od té chvíle ale bylo na hřišti jen domácí družstvo. Strakonickým klukům se dařilo skoro všechno a naši jen koukali a marná byla snaha jak základu tak lavičky o vstřelení branky. Halt tři branky za poločas je vskutku málo!

Druhá půle byla to samé jako první. Bojácný výkon celého družstva pokračoval, soupeř toho dokázal náležitě využít a na ukazateli skóre to bylo vidět. Kluci prostě nevěděli jak zastavit rozjetého soupeře.

Na závěr bych snad jen podotknul, že není všem dnům konec a doufám, že si kluci vezmou z tohoto zápasu ponaučení a že to celý mančaft "nakopne".

| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 28. 09. 2008 | 960 přečtení | Počet komentářů: 425 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.