Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI "A"

TJ Lokomotiva Č.B. „A“ – Jiskra Třeboň

19:15 (7:10)

Sestava a střelci: Beníšek – Borovka 8, Vaníček 4, Čapek, Veselý po 2, Dvořák, Havlíček,

                                         Kršek po 1, Ertl, Macků, Pimienta, Vazač, Zeman



    Začátek zápasu vypadal na to, že půjde o pohodovou záležitost a že si opravdu všichni s chutí a radostí zahrají. Chyba lávky! Místo abychom soupeře donutili hrát to, co chceme, jsme se zase přizpůsobili. Ve druhé části první půle soupeř skóre dokonce otočil a poločasový výsledek vypadal hrůzostrašně.

   Po „poločasové rozpravě“ spíš tedy monologu jsem byl přesvědčen, že se hra zklidní a zpřesní. Bohužel tomu začátek neodpovídal. To naštěstí trvalo jen do čtvrté minuty. Šňůrou pěti gólů jsme soupeře dotáhli. Bohužel ale třeboňští tahali za delší konec. To se změnilo od třinácté minuty druhé půle, kdy střílel jeden gól za druhým jen náš mančaft.

   Hoši, tak to bylo naposled! Takhle se opravdu k zápasům přistupovat nedá. Musíme začít už od přístupu jednotlivců k tréninku. Přestaneme si hrát na mistry světa a začneme makat!!!


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 06. 10. 2008 | 502 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.