Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI "A"

Z Vánočního turnaje mladších žáků ve Strakonicích máme

1. místoSestava a branky: Beníšek 1, Borovka 27, Čapek 3, Dvořák 3, Ertl 6, Macků 3, Vaníček 25, Vazač 1, Zeman

   Vánoční turnaj ve Strakonicích zastihl naše družstvo ve výborné formě. Od začátku se nám dařilo a po dokonalém splnění trenérsko - taktických pokynů byla hra celého mančaftu téměř bezchybná. V prvním utkání trochu pokulhával výkon našeho jediného brankaře, ale tomu vypomohla bezvadná obranná hra týmu.

   V dalším průběhu turnaje už nebylo téměř co vytknout a celý mančaft šlapal na 111 %. Kluky hra vyloženě bavila a opravdu na nich byla vidět radost ze hry. Jo když se daří, tak se daří. Pochvalu zaslouží všichni hlavně za super obranu, kdy zdvojováním a vzájemnou výpomocí pomáhali hlavně Benymu v brance.

   Co mě osobně nejvíc těší je fakt, že jsme konečně dokázali porazit obě Strakonická družstva. Doufám, že nám forma vydrží a že sobotní výkon budeme schopni zopakovat i v dalších zápasech. Pochvalu zaslouží opravdu celý mančaft, děkuji taky celému realizačnímu týmu a gratuluji Šánovi, který se stal s 27 brankami nejlepším střelcem turnaje.

                                                                                                                                                                                 Trenér

Výsledky: Loko - Spartak Příbram 17:7, - Strakonice B 19:15, - Strakonice A 16:10, - Slavia Plzeň VŠ 17:7

Foto na: http://lokotka.rajce.idnes.cz/ml.zaci_A_turnaj_Strakonice_6.12.2008/

 

  


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 07. 12. 2008 | 610 přečtení | Počet komentářů: 63 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.