Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI A

Strakonice 28.3.2009 – přípravný turnaj mladších žáků

1. místo   Tentokrát se družstvo mladších žáků A vypravilo na turnaj k našim kamarádům do Strakonic. Před vánocemi se nám zadařilo a turnaj dopadl pro nás nejlíp jak mohl. S tímto vědomím se odjíždělo i tentokrát. První krok k úspěchu byl učiněn již při volbě dresů. Volba padla na modro-bílé vítězné dresy. No pojďme ale k zápasům.

   V prvním zápase nám los přidělil Spartak Příbram. Byl to na začátek turnaje velmi přijatelný soupeř na rozehrání. Po velmi disciplinovaném výkonu jsme dosáhli vítězství. Ve druhé zápase jsme nastoupili proti družstvu Třeboně. Kluci k tomuto zápasu přistoupili dost laksně s vědomím, že je to „jen“ Třeboň. Bohužel opak byl pravdou a vítězství o jediný gól bylo tvrdou realitou. Po delší pauze přišel třetí zápas s Plzeňským Talentem. Kluci si vzali moje rady k srdci a na hře to bylo znát. Celý mančaft makal na 100%. Vítězství bylo zasloužené. Předposlední zápas,  teď už se na nás dostala družstva domácích. Nejdříve tedy HBC B. Domácí oslabeni o některé tradiční posily dělali maximum pro úspěch, ale bohužel, Lokomotiva byla dobře promazaná a jela si za svým cílem. Vítězství bylo na spadnutí a podařilo se. Před naším posledním zápasem v turnaji už bylo jasné, že máme turnajové vítězství v kapse. V zápase s HBC A šlo tedy jen o to, aby vítězství podpořilo naší psychičku, která je důležitá pro další boje v krajském přeboru. Mančaft to zvládnul na jedničku a mohlo se slavit.

   Přípravný turnaj va Strakonicích jsme vyhráli bez ztráty kytičky. Navíc se nám podařilo při závěrečném vyhlášení výsledků „ukořistit“ i další ceny. Šána vahrál nejlepšího střelce, a dočkal se i Beny ,nejlepší brankař turnaje. Tyto dva doplnil Nejdlík (HBC) jakožto nejlepší hráč.

   Děkuji všem zúčastněným hráčům za předvedené výkony, jen tak dál!!! Trenér                                                                                                                                   

 

  Výsledky:

Spartak Příbram – Loko   4:17 - Borovka 8, Dvořák a Veselý po 3, Čapek,Ertl a Miler po 1

Loko – Jiskra Třeboň   12:11 – Borovka 6, Veselý 4, Čapek a Ertl po1

Talent Plzeň – Loko   6:18 – Borovka a Dvořák po 6, Veselý a Čapek po 2, Beníšek a Ertl po 1

HBC B – Loko   9:13 – Borovka a Čapek po 3, Macků a Veselý po 2, Dvořák, Erl a Kršek po 1

Loko – HBC A   11:9 – Veselý 3, Dvořák, Ertl a Kršek po 2, Borovka a Macků po 1

 

Pořadí:

  1. Lokomotiva České Budějovice
  2. Jiskra Třeboň
  3. HBC Strakonice A
  4. HBC Strakonice B
  5. Talent Plzeň
  6. Spartak Příbram

Foto na: http://lokotka.rajce.idnes.cz/Strakonice_-_28.3.2009/


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 01. 04. 2009 | 735 přečtení | Počet komentářů: 246 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.