Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI A

Derby mladších žáků v KP

Loko B - Loko A    16:30 (5:16)

Sestava a branky: Beníšek - Vaníček 10, Borovka 9, Čapek, Ertl, Vazač po 3, Dvořák, Kršek po 1, Macků, Veselý   Ve čtvrtek 2.4.2009 začala pro naše družstvo jarní sezona krajského přeboru. V domácím derby byl sehrán zápas s naším béčkem.

   První půle začala slibně a po několika povedených akcích bylo na ukazateli skore 0:4. Po malém zaváhání Benyho se béčku podařilo vstřelit branku, ale pak už bylo vše zase v režii A týmu. 17. minuta 1:13. Po vystřídání lavičky se hra trochu zpomalila a kluci z béčka se začali prosazovat. Poločasový výsledek byl slibný, ale...

   Ve druhé půli hráči vůbec neplnili to, co bylo řečeno o přestávce a taky to bylo na hře vidět. Místo toho, aby se dohrálo v pohodě, tak se kupila jedna chyba za druhou. Konečný výsledek je sice výrazný, ale výkon družstva A byl špatný.

   Pokud nezačneme hrát disciplinovaně, bojovně a s chutí, tak bohužel nemůžeme očekávat žádné extra výsledky. Myslím si, že tu házenou děláme přeci pro vítězství. Takže chlapci každý si sáhněte do svědomí a pojďme do toho. Trenér


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 06. 04. 2009 | 532 přečtení | Počet komentářů: 5461 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.