Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
9. Minižačky

„Derby“ Loko minižačky x Loko minižáci

Loko“B“ (holky) x Loko“A“ (kluci) 7:13 (4:7)Do zápasu jsme nastoupily kompletní. Od počátku jsem věřil, že tentokrát máme na to, kluky porazit. Z počátku to tak  vypadalo. Bohužel v brance našich miníků stála železobetonová stěna s nápisem Honzík Kaňka. A tak kluci postupně, gól po gólu získávali uklidňující náskok, Který si pohlídali až do konce utkání.

Přesto si myslím, že děvčata nehrála úplně špatně. Obrana byla slušná, brankařka Eliška Binterová podala výkon na samé hranici svých momentálních možností (Markétce se v brance moc nedařilo). V útoku to bylo horší a kombinace naší slabé a často zbrklé střelby s jistotou v brance soupeře znamenala nakonec naši porážku 7:13. Velká pochvala Saše Šírkové. Musím také holky pochválit za boj až do konce utkání.

Sestava a střelkyně: Binterová, Scheichlová, - Dvořáková, Vlažná 2, Řezáčová 1, Chrástková, Šírková 2, Chasáková 2, Farková, Volfová, Vazačová, Tomášková, Matoušová,

 


| Autor: Roman Gottfried | Vydáno dne 07. 04. 2009 | 472 přečtení | Počet komentářů: 2847 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.