NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI A

Jiskra Třeboň – Lokomotiva ČB A

20:24 (9:11)

Sestava a branky: Dvořák M. - Borovka 10, Vaníček 8, Ertl 2, Dvořák M., Kršek, Vazač, Veselý

po 1, Čapek, Macků, Novotný

V dalším kole krajského přeboru zajížděla Lokomotiva do Třeboně. Po bezproblémovém přesunu naším spolehlivým Lokobusem jsme nastoupili od 10:30 proti mladším žákům a žačkám Třeboně.

Od začátku prvního poločasu jsem vedli, i když na první gol se čekalo až do třetí minuty. Od té doby se obě družstva vzájemně o?ukávala a Šána seřizoval mířidla. Ukazatel skóre se zastavil po prvním poločase, pro nás ne zrovna lichotivých „jen“ 9:11.

Po nezbytém poločasovém odpočinku pokračovala sportovní přetahovaná obou družstev. Odskočit o tři branky se nám povedlo v rozmezí šesté až osmé minuty, a pak čtrnácté až patnácté minuty. To byl rozdíl ve skóre uspokojivých šest branek. V závěru zápasu se ještě podařilo domácím snížit, ale konečný výsledek 20:24 byl pro nás uspokojivý.

Chtěl bych celému dužstvu poděkovat za předvedený výkon, ale určitě je pořád co zlepšovat. Poslední zápas nás čeká 30.5. v Soběslavi. Trenér

| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 10. 05. 2009 | 707 přečtení | Počet komentářů: 1176 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.