NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI A

SK Domeček Soběslav – Lokomotiva Č.B. „A“

5 : 24 (3:14)

Sestava a branky: Dvořák M. - Borovka 9, Vaníček 6, Čapek 5, Veselý 2, Dvořák M., Kršek po 1,

Havlíček, Macků, Miler, Vazač

K poslednímu utkání krajského přeboru a zároveň ke svému poslednímu utkání v kategorii mladších žáků zajíždělo „áčko“ do Soběslavi. Cesta nám ve vlaku rychle utekla, přesun na hřiště není taky složitý a tak nic nebránilo tomu, aby mohl začít bezproblémový zápas.

Začala první půle a s ní i vytrvalý déš?. První gól dali domácí ve druhé minutě. To ale bylo ze strany domácích, myslím tím hráčů, na dlouho poslední. Když píšu domácích, nesmím opomenout, že domácí měli na své straně i pana rozhodčího, který za takového počasí a stavu hrací plochy přehlížel mnohdy zákeřné zákroky domácích. A tak se stalo, že jinak klidný hostující trenér, kterému se výroky tohoto pána pranic nelíbili, jelikož mančaft odjížděl v naděli na turnaj do Plzně a zranění kteréhokoli hráče by nás citelně oslabilo, vyfasoval napomenutí a zhruba ve dvanácté minutě první půle i červenou kartu. Mančaft se ale pod vedením Jitky semknul a pokračoval ve velmi disciplinovaném výkonu. O přestávce se šlo do šatny s luxusním náskokem 3:14.

Ve druhé půli se za chladného a deštivého počasí nehrálo ani jednomu družstvu dobře. Skóre přesně jako v první půli narůstalo převážně jen na straně hostí. Konečný výsledek jasně napovídá, kdo byl na hřišti pánem.

Závěrem bych chtěl celému družstvu za výkony podávané v průběhu celé sezony poděkovat. Druhé místo v krajské tabulce není špatné, ale myslím si, že při lepším přístupu jak k tréninkům tak k zápasům mohlo být i lépe. Doufám, že se kluci nezaleknete přechodu do vyšší kategorie a že budete i nadále makat jak na sobě, tak pro kolektiv. Trenér

| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 01. 06. 2009 | 464 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.