Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
8. Mladší žáci

MLADŠÍ ŽÁCI A

Turnaj o pohár starosty MO Plzeň 3 – 31.5.2009   V neděli ráno, se družstva mladších žáků A i B vypravila, každé po své ose, na turnaj do Plzně. A tady bych se chtěl malinko zastavit. Náš mančaft jel na turnaj opět jen v devíti lidech, a to i přes mojí veškerou snahu o maximální a včasnou informovanost rodičů a hráčů všemi dostupnými prostředky. A je to opravdu na zamyšlenou, co vlastmě chceme! To, aby se nám někdo staral o děti během týdne, a mnohdy je to opravdu náročné, nebo to, aby celé družstvo táhlo za jeden provaz, a bylo cílem jak hráčů samotných tak rodičů, aby si každý upravil program podle harmonogramu zápasů a turnajů. Stačí nahlédnout do statistiky docházky na tréninky, zápasy a turnaje a musí být všem jasné, kdo je pro mančaft platný a kdo nikoli. Jestli jsem se tímto prvním odstavcem někoho dotknul, tak věřte, že mě to obzvláště těší. Kdo totiž jen trošičku čuchnul ke kolektivnímu sportu, tak mi musí dát za pravdu, že se to prostě nedá dělat tak, že si přes týden odložím dítko, a když máme zúročit tréninkovou snahu a píli, tak je to zase jen na tom zdravém jádru. Pořád doufám, že se tento přístup zlepší, leč marně!

   Turnaj O pohár starosty MO Plzeň 3 byl rozdělen do tří skupin. Z každé skupiny postupovala první dvě družstva do finálové skupiny a druhá dvě družstva do skupiny o 7. – 12. místo.

   K prvnímu zápasu nastupovalo áčko hned po příjezdu a los nám určil domácí tým SSK Talent B. V tomhle zápase nám hra vycházela a na rozehrání to byl soupeř, který nám seděl. Po tomto úspěchu kluci zase trošku usnuli na vavřínech, a taky to tak vypadalo ve druhém zápase proti Liberci. Ustrašený výkon se spoustou neproměněných šancí a nakonec prohra. Ta nám zkomplikovala postup mezi prvních šest. Poslední zápas ve skupině jsme museli proti celku Ústí nad Labem vyhrát. Ustrašený výkon ovšem pokračoval. Tým byl na hřišti jak tělo bez duše. Nakonec z toho byla vydřená remíza a ta nám díky většímu rozdílu skóre nakonec stačila k postupu mezi prvních šest týmů turnaje.

   Do těchto prvních pater už jsme bohužel šli bez dvou bodů za prohru s Libercem, a tak naše šance na nějaký dobrý výsledek byly mizivé. V prvním zápase nám los finálové skupiny přidělil SSK Talent Plzeň A. V tomto družstvu nastoupili tři mladší žáci, kteří svým vzrůstem (mezi 170 až 180 cm) jasně převyšovali, ne však tak již herně naše kluky. Bohužel psychička udělala svoje, a tak se nám ani v tomto zápase nepodařilo vyhrát. Ve druhém zápase skupiny jsme se utkali s „kapříkama“ z Třeboně. S tímto soupeřem už toho máme v letošní sezoně odehráno hodně a tak se celkem žádné překvapení nekonalo, i když musím uznat, že to byla fuška. Předposlední zápas už to bylo s fyzičkou na hraně, ale kluci zabojovali a domácí kluky z SVŠ nenechali ani na chvilku pomyslet na vítězství. Díky tomuto výsledku měl až náš poslední zápas rozhodnout o konečném třetím místě v turnaji, což by bylo vzhledem k celému průběhu naprosto senzační. Senzace se ovšem nekonala a tak po velmi bezzubém výkonu plném technických chyb, neproměňování vyložených brankových příležitostí a neplnění taktických pokynů trenéra, na nás zbyla jen „bramborová medaile“.

   Chtěl bych ale celému mančaftu poděkovat a přál bych si, aby se nám v příštím roce dařilo o trochu lépe. Doufám, že si konec sezony užijeme a v Izole ukážeme všem, že nám ta házená jde a že se s ní chceme především dobře bavit.

    Vím, že už jsem toho napsal až nezvykle moc, ale tak jsem to prostě cítil. Závěrem bych chtěl taky poděkovat všem okolo družstva, kteří pro nás něco dělají na úkor svého volna a věřím, že to tak bude i do budoucna. Trenér

 

Výsledky: Loko A – SSK Talent B 19:8 – Dvořák - Borovka 8, Vaníček 6, Dvořák, Kršek, Miler,  

                                                                                   Vazač, Veslý po 1, Čapek

                 Loko A – Liberec 16:18 – Dvořák – Vaníček 5, Veselý 4, Borovka 3, Kršek 2, Čapek,

                                                                            Dvořák po 1, Miler, Vazač

                 Loko A – Ústí nad Labem 15:15 – Dvořák – Borovka 9, Vaníček 4, Kršek, Veselý po 1,

                                                                                         Čapek, Dvořák Miler, Vazač

                 SSK Talent A – Loko A 16:9 – Dvořák – Borovka 4, Vaníček 3, Veselý 2, Čapek, Dvořák,

                                                                                   Kršek, Miler, Vazač

                 Loko A – Třeboň 10:8 – Dvořák – Vaníček 4, Borovka 3, Veselý 2, Vazač 1, Čapek,

                                                                           Dvořák, Kršek, Miler

                 SVŠ Hoši – Loko A 9:11 – Dvořák – Vaníček 6, Borovka 2, Čapek, Kršek, Veselý po 1,

                                                                             Dvořák, Miler, Vazač

                 SVŠ Dívky – Loko A 10:7 – Dvořák – Borovka 3, Dvořák, Vaníček, Vazač, Veselý po1,

                                                                               Čapek, Kršek, Miler

 

Střelci týmu celkem: Borovka 32, Vaníček 29, Veselý 12, Kršek 5, Dvořák, Vazač po3, Čapek 2,

                                   Miler 1, Dvořák 0 (brankař)

 

Výsledky turnaje:           1. SSK Talent Plzeň A

2.      Liberec

3.      SVŠ dívky

4.      Lokomotiva Č.B. A

5.      Jiskra Třeboň

6.      SVŠ Hoši

7.      Ústí nad Labem

8.      HBC Jičín

9.      SSK Talent Plzeň B

10.  Chodov

11.  Lokomotiva Č.B. B

12.  Vršovice

 Foto najdete na: http://lokotka.rajce.idnes.cz/Mladsi_zaci_Plzen_-_31.5.2009/


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 01. 06. 2009 | 559 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.