Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
9. Minižačky

Minižačky 6+1 zápasy od 24.4.09 až do konce

Dosud neuveřejněné výsledky závěrečných zápasů v šestkové házené - dívkyV poslední době mi nezbývalo mnoho času k psaní komentářů k jednotlivým utkáním. Tak tedy zkráceně, pouze výsledky a střelci.

Loko“B“ x Milevsko 7:16 – Vlažná 5, Chasáková 1, Farková 1 – škoda neproměněných šancí, mohlo se i vyhrát.

 

Strakonice“B“ x Loko“B“ – 10:12 – Vlažná 3, Řezáčová 6, Chasáková 2, Kneiflová 1 – vítězství sice těsné ale zasloužené (byli jsme přece jen o kousek lepší). Zahrála si všechna děvčata včetně nováčků.

 

Strakonice“A“ x Loko“B“ – 26:10 – Chasáková 5, Řezáčová 2, Dvořáková 1, Kneiflová 1 – strakoničtí kluci jsou trochu jiná „váhová“ kategorie.

 

Třeboň x Loko“B“ – 22:6 – Chasáková 2, Dvořáková 1, Vlažná 1, Řezáčová 1, Farková 1  - podobně jako se Strakonicemi“A“, ale výsledek mohl být lepší. Škoda neproměněných šancí a sedmiček (3).

 

Jindřichův Hradec x Loko“B“ – 10:16 – Dvořáková, Chasáková, Farková - utkání jsem neviděl, takže střelci jsou pouze z doslechu. Bez opor Anety Řezáčové a Verči Vlažné je to výborný výsledek.

 

Sezimovo Ústí x Loko“B“ – 20:7 – Chasáková 3, Vlažná 1, Dvořáková 1, Matoušová 1, Šírková 1 – další utkání, jehož výsledek mohl být vyrovnanější nebýt smrtících chyb při rozehrávce a špatného zakončování šancí.

 

Závěrem však musím holky pochválit. Absolvovaly celou jarní šňůru zápasů a turnajů v poměrně hojném počtu (to je pochvala i pro rodiče). Nakonec v tabulce házené 6+1 skončíme nejspíš pátí z osmi týmů – to však znamená nejlepší dívčí tým v kraji. Před námi už jsou jenom kluci – a to není vůbec špatné.

Roman Gottfried

 


| Autor: Roman Gottfried | Vydáno dne 10. 06. 2009 | 479 přečtení | Počet komentářů: 3235 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.