Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
9. Minižačky

HÁZENÁ MINI 4+1

NEDĚLE PATŘILA NÁM DĚVČATŮMNedělní turnaj na Lokomotivě  ČB v házené 4+1 rozlosovali organizátoři do tří skupin – přípravka, týmy „B“ a týmy „A“.

Přípravku reprezentovaly obě Natálky, Martinka, Terezka W., Irenka, Adélka a Evička M., v brance se blýskla Terezka Baboučková. Naše nejmenší berušky výborně bránily, občas se i povedl moc pěkný gól. Nutno podotknout, že většina holčiček začala hrát v září a už nyní je poznat, že se ve hře orientují a nedají jediný míč zadarmo.Odměnou jim byla bronzová příčka, ze které měly velikouuu radost.

V „B“ týmu byly posilou ve smíšeném družstvu s chlapci Klárka Pluščenková a Kačenka Vazačová. Přestože s chlapci nejsou sehrané, rychle se obě oťukaly. Družstvo svoji kategorii vyhrálo.

Tým  „A“ ve složení - Kačka Dvořáková, Terezka Chasáková, Adriana Farková, Káťa Kneiflová a brankářka Markéta Scheichlová – si nechávám na konec, neboť koncert, který holky rozehrály právem zaslouží přirovnání k třešničce na dortu. Bezchybná obrana, briskní a důrazný přechod do rychlého protiútoku, případně krásné herní akce v postupném útoku drtivě válcovaly jeden tým za druhým. A pokud se nějaká chybka v obraně přeci objevila, zachránila ji svým výborným výkonem brankářka. Pochvala by byla málo, holkám prostě neděle sedla a byly královnami celého turnaje.Nechaly za sebou i oba favority turnaje, velmi silné soupeře – chlapce z Třeboně a Strakonic. Naprosto zasloužené první místo.

SLOVO TRENÉREK


| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 04. 11. 2009 | 645 přečtení | Počet komentářů: 2828 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.