Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

Jihozápadní pohár Ml. žáků:začínající minižáci chrousty neprověřili

Jihozápadní pohár mladších žáků, skupina "B": 1.Lokomotiva ČB, 2 Spartak Sezimovo Ústí 3. Domeček Soběslav 4.Slávia VŠ Plzeň 5. Sokol Štáhlavy
Sestava a střelci: Šíma, Jordan- Kohout 21, Švec 16, Gutwirth 13, Opelka 10, Koleňák 8, Bernátek 7, Marek 6, Kodl 5,  Šindelka 3, Šíma 3, Brudík 1, Vraník 1

Prohra v základní části krajského přeboru 2009-2010 s "B" Strakonic nás odsoudila do skupiny "B" nově vzniklého Jihozápadního poháru, který vznikl pro více herních příležitostí mladšího žactva a více kvalitních zápasů. Myšlenka určitě chvályhodná, ale bohužel  jsme nuceni povinně hrát proti přípravkám ze Západních Čech, které 6+1 hráli podle slov jejich trénerů i poprvně (týmy měly v základech nejvíce ročníky 2000).Do konce roku musíme absolvovat další dva turnaje ve stejném složení i v Plzni.Předpokládám, že i v Plzni přes nespornou kvalitu Strakonic nebyl ani Talent Plzeň  v plné sestavě, řada dobrých hráčů hraje za starší žactvo... (myslím tím skupinu jihozápadního poháru ml. žactva"A")

Můžeme jen z povzdálí vzpomínat na naši účast   na loňských velmi kvalitních turnajích série Handball Tour v Ivančicích, Brně, Zubří, Jičíně,Zruči, které jsme absolvovali s mladším týmem proti převážně 96 ročníkům. Sehráli jsme zde jednoznačná utkání i velmi vyrovnaná, Teď bychom na takových silných turnajích měli hrát rozhodně na úrovni, kluci by si to po loňských debaklech určitě zasloužili a mohli by zase herně pokračovat v růstu.  Takže tyto turnaje nám zřejmě zůstanou uzavřeny, není kdy, alespoň jeden velmi kvalitně obsazený turnaj ve Strakonicích nám nabídne výrazně těžší zápasy, i když třebas dostanem výprask..
K samotnému turnaji není moc co popisovat, velmi dobře odchytali gólmani, všichni hráči (až na Ivoše !!) bojovali, stříleli branky a přes neúčast Fíďase a nakonec nemocného Majkla nedovolili žádnému z týmů nějaké drama a zvítězili rozdílem minimálně kategorie. Skvěle fungovala spolupráce Švícka s Kikinem, Míšan předvedl řadu svých rychlých výpadů do obrany a Kubík ať z křídla, či ze středu spolehlivě střílel též. Tak jediné, co si chrousti užili, byla spousta až zákeřných faulů zezadu, naštěstí se nic nestalo a přijeli jsme zdraví.
Určitě přínosem byl herní projev Vojty Bernátka a Michaala Šímy.
Výsledky: Slavia VŠ Plzeň 16:1, Sokol Štáhlavy 34:4, Domeček Soběslav 19:8, Spartak Sezimovo Ústí 25:7

-mšv-

| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 14. 11. 2009 | 638 přečtení | Počet komentářů: 62 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.