NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
6. Starší žáci

STARŠÍ ŽÁCI ŽÁKOVSKÁ LIGA

!!!!!!!!! P O S T U P !!!!!!!!!!!
I.KOLO ŽÁKOVSKÁ LIGA ČR
   PRAHA – RUZYNĚ VG
13.12.2009

Tak se nastartovala opět po roce žákovská liga a my jsme postoupili z prvního místa krajského přeboru. Dle postupového klíče jsme byli zařazeni do skupiny B.

Branky: Kneifl 4, Potůček 4, Vlažný 3, Větrovec 2, Řezáč 2, Trnka 1

K prvnímu utkání jsme nastoupili velmi nervózně. Nervozita byla vidět na klukách již v šatně, Pepík Kneiflů byl zelenej jak stěna, vše však mistrně sváděl na odraz od povrchu (zelená). „Tak jdeme na to“ ozvalo se od stolku zapisovatelů. Tak nezbytný pokřik a na plac. Úvodní hvizd a útok soupeřů – hráč s č.11 nám vstřelil první branku. Hned z protiútoku vyrovnáme. Na hřišti se odehrává házenkářská bitva. Poločas končí , vedeme o branku. Do druhého poločasu jsme si řekli, že budeme pokračovat v osobce na jejich nejlepšího hráče, což se nám vyplácí a dostáváme se do sedmibrankového vedení. Pouštíme lavičku ( no o lavičce nemůže být vůbec řeč, dva hráči )na hřiště, soupeř využívá nerozehranost lavičky a koriguje stav utkání na konečných 17:13. Uf jeto za námi. První vítězství v žákovské lize. Po zápase je vidět, že kluci makali na 100%. Poslední pokyny zní, neunavit se zbytečnými kravinkami a odpočívat.
Toto utkání později STK zkontumováno v náš prospěch, pro nedoložení lékařských prohlídek k zápasu.

Zápas číslo dva:
Lokomotiva České Budějovice – Dukla Praha 4
21:9 (10:5)
Branky: Kneifl 4, Potůček 3, Větrovec 3, Borovka 2, Trnka 2, Vaníček 2, Procházka 1

Již dříve jsme si řekli, že cesta za postupem povede přes vítězství v zápase s Duklou a to se ukázalo jako správné. Soupeř vzdoroval pouze prvních pět minut, pak se ukázala naše herní převaha a pohodlně jsme si dokráčeli pro další dva bodíky.

Zápas s mistrem ČR:
Lokomotiva České Budějovice – KH Kopřivnice
14:23 (9:10)
Branky: Potůček 5, Kneifl 3, Řezáč 3,Trnka 1, Vlažný 1, Borovka 1

Naše taktika spočívala, že si Kopřivnicí vyzkoušíme hru a druhý již dáme šanci a budeme šetřit klíčové hráče. Po výborném prvním poločase se začala naplno projevovat síla soupeře a bylo zbytečné se honit za každou cenu za výsledky. Tím nechci snížit výkon soupeře, ale právě obráceně soupeř byl nad naše síly.

Vstání z mrtvých:
Lokomotiva České Budějovice – Lokomotiva Louny
18:17 (6:9)

Branky: Kneifl 5, Borovka 4, Trnka 3, Větrovec 3,Potůček 2, Vlažný 1

K zápasu nastoupili hoši dosti lehkovážně a to tak, že jsme musel poprvé zvýšit hlas a trochu je probudit . Jen tak pro zajímavost v prvním poločase jsme prohrávali 6:10. Po time – outu, kdy jsme chlapcům vysvětlili, že to není turnaj o poháry a mistra ČR a pokud nezačnou makat tak můžou hrát tak kuličky. Proslov dopadl na úrodnou půdu a pomalinku, ale jistě jsme začali utkání otáčet až do vítězného konce. Plán byl splněn – 6 bodů bylo doma. Utkání dohrávají hráči již bez Karlos, který dostal přímou červenou kartu a s křečemi v nohou

Boj náhradníku:
Lokomotiva České Budějovice – TJ JM Chodov
16:15 (8:7)
Branky: Řezáč 6, Borovka 4, Větrovec 3, Vaníček 2, Trnka 1

Do tohoto zápasu jsme vkročili s tím, že postup je jasný a pokud chceme něco dokázat tak nemá cenu si vybírat z jakého místa budeme postupovat. Nechali jsme sedět zcela vyčerpaného Pepíka K. + Potoka, kteří odtáhli skoro celé zápasy a na spojkách se ocitli nadějné spojky z ročníků 96 Šána s Váňou. Kluci využili toho, že mají sil na rozdávání a i soupeři odcházeli síly, zabrali a soupeře zatlačili do defenzívy. 6 minuta utkání vedeme o tři, ale síly dochází další hráčům. Dřeme jako burlaci na Volze. Deset vteřin do konce střílíme vedoucí branku – soupeř jde do útoku- proskakuje v udivení všech paní rozhodčí (hádej odkud je?) nařizuje přísný sedmimetrový hod. Soupeř se staví k vykonání trestu v bráně nabuzený Prochy – soupeř střílí – tyč – vyhráváme. Jupííííííí. Překročili jsme plán.

Sestava : Procházka – Vlažný , Borovka, Potůček, Větrovec, Řezáč, Kneifl, Vaníček, Trnka, Jiránek trenér, Borovka – vedoucí družstva, Oupicová - výborný asistent, Hruška – jediný náš fanda

Soupeři do druhého kola : Baník Karviná , HC Zlín, TJ Rožnov pod Radhoštěm, STM Olomouc - takže to vypadá na BITVU NA MORAVSKÉM POLI

| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 17. 12. 2009 | 577 přečtení | Počet komentářů: 70871 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.