Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
6. Starší žáci

starší žáci + mladší dorci




Tak máme za sebou další ročník turnaje STOMIX CUP 2010, tohoto turnaje se zúčastnilo na 9 týmů z celé České republiky.  Mohlo být ještě lépe, kdyby svoji  účast neodřekli družstva HC Zlín, Házená Liberec a na poslední chvíli odřeklo i družstvo Sokola Nové Veselí B, které nahradili naši mladší dorostenci. 

Výsledky starší žáci:

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE –  SOKOL ÚVALY

11:9

Potůček 3, Řezáč 3, Procházka 2, Vlažný 2, Kneifl 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  MLDI

17:22

Potůček 4, Trnka 3, Řezáč 2, Borovka 2, Vrkoč D. 2, Kneifl 2, Vlažný 2,

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - KP BRNO

18:13

Kneifl 4, Řezáč 4, Trnka 3, Borovka 2, Vrkoč D. 2, Ertl 2 , Vlažný 1,

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - DUKLA PRAHA 6

20:6

Kneifl 8, Borovka 4, Řezáč 2, Vrkoč D. 2, Vlažný 2, Guttwirth 1, Trnka 1,

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - ELP JABLONEC

15:7

Trnka 4, Kneifl 3, Řezáč 3, Borovka 3, Vrkoč D. 1, Guttwirth 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - HBC STRAKONICE

12:8

Kneifl 4, Řezáč 3, Vlažný 3, Borovka 1, Vrkoč D. 1,

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - HK MĚSTO LOVOSICE

14:15

Kneifl 6, Trnka 4, Řezáč 1, Vrkoč D. 2, Guttwirth 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - SOKOL KCTM NOVÉ VESELÍ

10:20

Trnka 5, Kneifl 2, Borovka 2, Vlažný

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - SOKOL TELNICE

18:4

Řezáč 5, Potůček 3, Borovka 3, Vrkoč D. 2, Kneifl 1, Vlažný 1, Procházka 1, Trnka 1, Guttwirth 1

 

 Výsledky mladší dorostenci:

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE –  SOKOL ÚVALY

18:16

Jiránek 6, Severin 5, Zelenka J. 3, Polanský 2, Schneider 1, Volf 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - SOKOL TELNICE

20:9

Salva 4, Zelenka J. 4, Polanský 3, Jiránek 2, Severin 5, Schneider 1, Volf 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE STŽI

22:17

Salva 3, Zelenka J. 3, Polanský 1, Jiránek  1, Severin 6, Schneider 2, Mikula 2, Volf 3

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - KP BRNO

22:10

Salva 2, Zelenka J. 4, Polanský 2, Jiránek 1, Severin 8, Mikula 3, Volf , Šíma 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - DUKLA PRAHA 6

29:7

Salva 7, Zelenka J. 5, Polanský 3, Jiránek 6, Severin 4, Schneider 3, Volf 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - ELP JABLONEC

15:7

Salva 3, Zelenka J. 5, Polanský 3, Jiránek 6, Severin 2, Schneider 2, Volf 2

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - HBC STRAKONICE

19:10

Salva 2, Zelenka J. 5, Polanský 2, Jiránek 5, Severin 3, Volf 2

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - HK MĚSTO LOVOSICE

23:16

Zelenka J. 6, Polanský 5, Jiránek 1, Severin 4, Schneider  5, Mikula 1, Volf 1

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE  - SOKOL KCTM NOVÉ VESELÍ

12:23

Salva 1, Zelenka J. 3, Polanský 3, Jiránek  1, Severin 3, Schneider 1, Volf 1

 

Rozbor jednotlivých zápasů bohužel nebudu dělat i přesto, že jsem všechny zápasy odvedl jako kouč, pardón zápas derby odtrénoval v roli trenéra Mates.

 

Slavnostní ukončení turnaje a předání cen :

O předání cen se postarali:

p. Ivan Vrkoč  - generální sponzor a ředitel turnaje

p. Jiří Krauskopf – ředitel GON a člen klubu Fair – Play

pí. Jana Fesslová – bývalá házenkářka, paraolympionička

p. Matěj Smrž – bývalý házenkář, účastník závodů Superbike

p. Jakub Smrž - bývalý házenkář, účastník závodů Superbike

p. Jakub Škvařil – hráč Dukla Praha, reprezentant ČR

p. Petr Rams - hráč Dukla Praha, reprezentant ČR

 

Konečné pořadí turnaje :

1.       Sokol KCTM Nové Veselí

2.       HK Město Lovosice

3.       Lokomotiva České Budějovice

4.       Sokol Úvaly

5.       HBC Strakonice

6.       KP Brno

7.       ELP Jablonec nad Nisou

8.       Dukla Praha

9.       Sokol Telnice

Mladší dorostenci hráli turnaj mimo soutěž a prohráli jen úvodní zápas s výběrem  Sokola Nové Veselí.

 

Ocenění jednotlivců

Nejlepší hráč turnaje: Chabr Marcel – Sokol Úvaly

Nejlepší brankař turnaje : Mráz Jindřich  - HBC Strakonice

Nejlepší střelec turnaje:  Šůstek Štěpán – Sokol Nové Veselí

All- stars:

Levé křídlo :  Novotný Robert – Sokol Nové Veselí

Levá spojka: Němec Ondřej – Sokol Nové Veselí

Střední spojka: Tomáš Barth – HK Město Lovosice

Pravá spojka: Josef Kneifl – Lokomotiva ČB

Pravé křídlo: Jakub Štěrba – KP Brno

Pivot : Karel Řezáč – Lokomotiva ČB

Brankař: Jindřich Mráz – HBC Strakonice

Nejlepší rozhodčí: Pavel Rutta – Sokol Písek

Fair-play: tým mladších dorostenců, kteří mi vyšli vstříc a zrušil svůj víkendový program, přišli mi pomoct ze hrou i organizací. Díky

Zlobivý trenér: František Dědeček – ELP Jablonec J

Největší vtěrka turnaje: Marta Sovová – Sokol Kobylisy

 

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě STOMIX a jejímu řediteli panu Ivanu Vrkočovi, za spoluúčast na tomto turnaji,  Honzovi Borovků (Šánovi), Jitce Oupicové, Monice Reittingerové, webmasteru  Martinovi Vrkočů a konečně poděkování patří i všem co se na turnaji podíleli větším nebo menším dílem. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat fandícím rodičům, konečně jsem si představoval, že jsem na sportu a ne v divadle. (Jen tak dále milý rodiče).

 

Závěrem bych Vás rád pozval dne 13.2.2010 do naší haly na III.kolo žákovské ligy, kde se pokusíme postoupit do IV. kola .


| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 03. 02. 2010 | 586 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.