Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
6. Starší žáci

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci 96 - 5.místo na turnaji JhZP ve Strakonicích

Celkově jsme získali 2. místo v turnaji JhZP      V neděli 14.3.2010 absolvovalo družstvo starších žáků ročníku 1996 druhý turnaj Jihozápadního poháru ve Strakonicích. Kluci spolu hráli na jaře poprvé a mě jejich herní projev příjemně překvapil. Na turnaj jsme jeli jen v osmi hráčích. Na herní pohodě se to ale naštěstí neprojevilo. Celý turnaj mančaft šlapal, i když se nám zrovna nedařilo. Chtěl bych všem poděkovat a doufám, že tuhle neděli dosáhneme ve Zruči lepších výsledků.

   V prvním turnaji, který absolovalo v Plzni družstvo starších žáků ročníku 1995 jsme obsadili 2. místo s počtem bodů 8. V neděli jsme obsadili 5. místo s počtem bodů 3. Celkový součet 11 bodů nám stačil na konečné hezké 2. místo v JhZP.

další info na: http://www.jcsh.chf.cz/download.aspx?catid=458

foto na: http://lokotka.rajce.idnes.cz/Strakonice_JhZP_2.kolo_-_14.3.2010/

 


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 16. 03. 2010 | 506 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.