NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
6. Starší žáci

STARŠÍ ŽÁCI

!!!!!!!!!!! P O S T U P J E M E NA NÁRODNÍ FINÁLE O MISTRA ČR !!!!!!!!!!
  VI.KOLO ŽÁKOVSKÉ LIGY
PLZEŇ
17.4.2010

V posledním turnaji před finálem žákovské ligy jsme nechtěli zůstat před branami a chtěli postoupit na národní finále. Věděli jsme, že to nebude nic lehkého. Kopřivnice loňský vítěz letitými skušenostmi, Talent Plzeň velice silný tým hrající na domácí půdě a nakonec Náchod s nejlepším střelcem žákovské ligy. Obavy byly zcela na místě. Teď už se k tomu mohu přiznat celou noc jsem před turnajem nespal a pořád dokola probíral sestavy a různé varianty.

TJ NÁCHOD - LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE
22:25 (10:14)
Sestava a branky: Procházka, Švejda - Borovka 1, Kneifl 6, Řezáč 5, Trnka 3, Potůček 9, Vaníček, Vlažný, Vrkoč D., Větrovec 1, Veselý

Na soupeře jsme vyrukovali s osobní obranou na nejlepšího střelce žákovské ligy Pavla Picha. Výbornou obranou, za kterou chtal výborně Prochy, a rychlým přechodem jsme soupeři u tekli na pěti brankový rozdíl. Tento rozdíl nás pěkně uspal a chlapci na hřišti si mysleli, že to půjde samo. Náchod však zbraně složit nechtěl a začal nepříjemně hodně nepříjemně kousat, dokonce stáhl naše vedení na rozdíl jedné branky naštěstí do poločasu odskakujeme na rozdíl čtyř branek. V druhém poločase jsme začali aktivněji než nás soupeř a pozásluze jsme opět navýšeli naše vedení na 6 branek a pak přišel naá šfestival zahozených šancích (5 sedmiček a neproměnění vyložených šancích no děs běs). Začíná drama soupeř stahuje náskok naštěstíse také blíží konec. Uf vítězíme, bohužel přicházíme o Karlose, který po nezaviněné srážce si zlomil prst na ruce, další zranění. David Potůček hraje se zlomeným palcem na ruce ( pak že jen v NHL hrají se zlomeninama)

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - HK KOPŘIVNICE
15:22 (9:11)
Sestava a branky: Procházka, Švejda - Borovka , Kneifl , Trnka 2, Potůček 6, Vaníček, Vlažný, Vrkoč D., Větrovec 2, Veselý

Nejhorší utkání v celé žákovské lize jaké jsme zahráli, nic ale vůbec nic nám nešlo. Přesto jsme dlouho drželi s Kopřivnicí krok, ale bohužel jsme doplatili na zápas s Náchodem, který nám vzal mnoho sil. Ve druhém poločase už bylo jen jedno družstvo, bohužel jsme to nebyli my, ale soupeř. Rychle na takové utkání zapomenout, ale hlavně se zněj poučit. Velmi mne zklamali hráči, kteří mají zápas táhnout a oni se sesypali jak balíček z karet. Soupeř nás v druhé poločase pořádně vyučil. Bohužel jsme přišli o dalšího hráče David Vrkoč zlomená ruka.

SSK TALENT 90 PLZEŇ - LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE
26:19 (15:11) Sestava a branky: Procházka, Švejda - Borovka 3, Kneifl , Trnka 3, Potůček, Vaníček 7, Vlažný 2, Větrovec 3, Veselý 2

Do tohoto utkání jsme šli s naprosto čistou hlavou a úpně z jinou sestavou bylo již zcela zřejmé kdo opustí žákovskou ligu a my to nejsme!!!!! a tak příležitost dostal v bráně Švejk na spojky se postavili Šána, Váňa a Veslo a na uvolněné místo v pivota se postavil na první poločas Potok a na druhý poločas Pepík. Jsem rád, že jsem mohl nechat tyto kluky zahrát a to celý zápas. Bohužel zatím to není to pravé ořechové snad to přijde jindy a já doufám že to bude co nejdříve.

Mám moc velkou radost z postupu na finálové kolo a doufám, že svoji kůži neprodáme levno. Teď si hlavně užijeme postup a popereme se o vítězství v krajském přeboru.

Pokud si tento článek přečtete až sem jsem moc rád a kdo má z toho úspěchu radost napište nám pár vzkazů do komentářů ať si to mohou kluci přečíst.

finále se hraje v Karviné ve dnech 3.6. - 6.6.2010

| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 17. 04. 2010 | 560 přečtení | Počet komentářů: 489 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.