Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

Kp: mladší žáci

Další výprask v krajském přeboru, tentokráte od Třeboně:
Lokomotiva ČB- Jiskra Třeboň "A" 13:25 (7:11)
Šíma 27/19, Jordan: 8/6 - Švec 5, Kettner 4, Marek 1, Kohout 2, Gutwirth 1 , Šíma, Šindelka, Větrovec
Lokomotiva ČB- Jiskra Třeboň "B" 26:12 (17:4)
Šíma 19/7, Jordan: 16/5 - Švec 5, Kettner 2, Marek 5, Kohout 2, Gutwirth 8, Šíma 1, Šindelka, Větrovec 3


Třeboň "A"
Výborně. I bez jednoznačně nejlepšího hráče Třeboňských , Šárky Zajíčkové (přejeme brzké uzdravení), která je motorem většiny úspěšných akcí Třeboňáků, v sobě naši chrousti nenašli sílu zvítězit. Naivní obrana, tragický přechod do rychlých útoků (místo 3 gólů ztráty míče ato ne ledajaké, ale vypadnuté z ruky) v prvním poločase nechal soupeře zbytečně odskočit ze stavu 7:8 na 7:11.
Zvlhlý střelecký prach Gutyho (z 10 střel jediný gól !!) málo střelby z pravé spojky (Majkl, Koudelka,) neexistující pravé křídlo  a pivoti (zranění Kodlík a Kolísko- brzké uzdravení), nekolektivní hra v útoku i v obraně. Nejhorší ze všeho jsou padající míče, není útok, aby někomu nevypadl balon z ruky. Stejně tak golmani, ty musí mít asi něco zvláštního ke snídani, aby něco zachytali, tentokráte byly děraví více než dost. Jednoznačná prohra především na pohyb a rychlé útoky soupeře, které nekompromisně zakončovala rychlá křídla, zatímco chrousti proměnili sotva jeden upatlaný trhák....Poměr střel 42/13 : 35/25 je asi také  dost výmluvný.

Třeboň "B" alias minižáci

První poločas jako z partesu, jakoby chrousti chtěli odčinit  výprask od "A", po hřmění v šatně se probudili další střelci, především Guty (samozřejmě je vidět, když je v brance chytrý gólman nebo nováček...).Poměr střel 38/26: 35/12.
Druhý poločas už opět zvítězila naše největší slabina, a tou je fyzička - výsledek  9:8 hovoří velmi jasně...

Bohužel, výkonnostně jsou týmy ze sousední Třeboně stejně jako ze Strakonic o třídu výše..., nejsme schopni sehrát vyrovnaně celé utkání, společným ukazatelem jednoznačných proher je hlavně sklopená hlava, bez vůle, srdíčka něco zkousnout a napravit, bojovnost tak akorát v šatně. Zato proti slabším týmům se každý chce vytáhnout.....
-mšv-


 

| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 09. 05. 2010 | 669 přečtení | Počet komentářů: 6510 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.