Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
6. Starší žáci

STARŠÍ ŽÁCI

Lokomotiva Č.B. "B" - Jiskra Třeboň

28:31 (12:17)

Sestava a branky: Dvořák Michal, Švejda - Dvořák Martin 14, Čapek, Kršek po 4, Ertl 3, Miler 2, Vazač 1   Ve druhém utkání jarního krajského přeboru starších žáků přivítalo B-družstvo Jiskru Třeboň. Od začátku bylo jisté, že si kluci docela máknou, jelikož nás bylo přesně na hru a dva golmani. Bohužel zase nedorazil Veslo a já už ani moc nedoufám, že se ještě dokáže vrátit. Možná ale překvapí, uvidíme.

   Bohužel jsme od začátku utkání tahali za kratší konec. I přes to ale kluci makali. Hostům se podařilo šňůrou čtyř branek zvýšit náskok na 3:9. Střelecky se nám moc nedařilo, protože kdyby tam padla jen polovina střel, které mířily na branku, bylo by to na výsledku vidět. Kluci jsou strašně zbrklí a neumějí podržet balon a hrát s rozvahou. Na konci poločasu se nám ale podařilo snížit na poločasových 12:17.

   Druhý poločas začal opět lépe pro hosty. V těchto chvílích to ale vzal na sebe Dvořka a nebojácně procházel soupeřovo obranou. Buď z toho byl gól rovnou, nebo sedmička, kterou si sám proměnil. Bojovalo ale celé družstvo a zaslouží si pochvalu. Škoda jen, že kluci nemají větší fyzičku a co chybí asi daleko víc je herní přehled a taktická vyzrálost. Na konci zápasu jsme ještě zkoušeli zápas vyrovnat. Minutu před koncem se nám nepodařilo dát rozdílovou branku a tak soupeř ještě zvýšil na konečný rozdíl tří branek.

   Jak už jsem psal, pro celý mančaft platí - zlepšit fyzičku, herní pohodu a přehled. Takže hlavu vzhůru a budeme se těšit na poslední dva zápasy krajského přeboru, které nás čekají 30.5. Trenér


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 10. 05. 2010 | 873 přečtení | Počet komentářů: 218 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.