Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
6. Starší žáci

STARŠÍ žÁCI

Dvojzápas proti Strakonicím

Lokomotiva ČB „B“ – HBC Strakonice „B“ 30:25 (13:12)

Sestava a branky: Švejda – Dvořák Martin 11, Čapek 8, Ertl 7, Miler, Vazač po 2, Dvořák Michal

Lokomotiva ČB „B“ – HBC Strakonice „A“ 11:49 (6:22)

Sestava a branky: Švejda – Dvořák Martin 5, Čapek 4, Vazač 2, Ertl ,Miler, Dvořák Michal
   K oběma zápasům jsme nastupovali jen v sedmi statečných hráčích, jelikož nám omarodil Kuba a tak musel dokonce Vajíčko do pole. Celý mančaft odvedl dobrou práci.

   Výkon proti Strakonickému béčku bych asi ohodnotil ze svého pohledu jako nejlepší zápas jarní části soutěže. Všichni makali jak v obraně tak v útoku i když občas se nějaká ta chyba stala. Na postu pivota zahrál hezky Čapi, který si dokázal na brankovišti poradit s obranou soupeře. Na středu se opět jako proti Třeboni dařilo Dvořkovi a Mára se zhostil nové role spojky taky s vervou. Dokonce i Dejv na křídle se probudil a hezky skóroval. Takže se nedostalo jen na Vajíčka, který naskočil na křídlo poprvé v kariéře a pak na Švejka, který trestuhodně zahodil nabídnutou šanci a neproměnil sedmičku.

   Druhý nedělní zápas již tak pohledný nebyl. Strakonické áčko je určitě o level výš, ale to neznamená, že nastoupíme do zápasu bojácně. Díky spoustě „promarněných“ šancí soupeře se nám podařilo uhájit „padesátku“.

   Sezona je za námi, čeká nás tedy jen 17.6. utkání rodičů a pak prázdniny. Moc se na všechny 96-tky těším na letním soustředění. Trenér

 


| Autor: Jan Borovka | Vydáno dne 02. 06. 2010 | 428 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.