Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
6. Starší žáci

STARŠÍ ŽÁCI

JAK JSME SE STALI MISTRY JIHOČESKÉHO KRAJEPo velmi zdařilém podzimu, kdy jsme se stali podzimními králi krajského přeboru nás, po exibičních zápasech s naším B-týmem a Jiskrou Třeboň nás čekalo potvrzení prvního místa s druhým týmem s HBC Strakonice. Hráči ze Strakonic nás umí dost potrápit a já jsem očekával velký boj.

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE A - HBC STRAKONICE A
35:23 (18:14)

Sestava a branky: Procházka - Potůček 11, Kneifl 10, Větrovec 5, Vaníček 4, Trnka 3, Vlažný 1, Vrkoč 1, Borovka, Řezáč

Soupeř ze Strakonic se do nás zakousnul jako pes a stále držel s námi krok, je pravda že největší podíl na tom brankař hostí Jindra Mráz, který opět ukázal, že ve své kategorii patří mezi nejlepší brankaře v ČR. Také je pravda, že si jej naši hráči kvalitně rozchytali. Největší zásluhu na tom všechna křídla a dokonce ani z trháků jsme nedávali branky a tak poločas skončil pouze rozdílem 4 branek.
Do druhého poločasu jsme nastoupili na plný plyn což soupeř nezachytil a my vytáhli rozdíl skóre až na sedm branek a soupeř nečekaně odpadl herně a fyzicky, zbytek zápasu byl již zcela v naší režii a zápas dovedli do vítězného konce a mohli jsme si v klidu vychutnávat radost z vítězství.
Bohužel mně mrzí postoj JčSH, který nám nemohl předat medaile a pohár po skončení tohot zápasu, před rodiči těchto hráčů a při plné euforii. Na dotaz činovníka svazu proč tak nejde učinit, bylo mi odpovězeno, že se musí výsledky nejprve schválit. Škoda před plnou halou mladých házenkářů by to mohla být pěkná propagace.

LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE A - HBC STRAKONICE B
52:10 (25:5)
Sestava a branky: Procházka - Potůček 8, Kneifl 9, Řezač 6 Větrovec 1, Vaníček 5, Trnka 3, Vlažný 5, Vrkoč 5, Borovka 6


Co napsat o tom to ukání pouze vraždění neviňátek.

Rád bych klukům poděkoval za předvedené výkony v krajském přeboru, který suveréně ovládli a obhájili svůj hattrick (minižáci, mladší žáci, starší žáci). Pohár a medaile nám budou slavnostně předány dne 18.6.2010 po utkání rodičů.

| Autor: Zdeněk Jiránek | Vydáno dne 03. 06. 2010 | 478 přečtení | Počet komentářů: 36 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.