Aktuálně......
HÁZENÁ V TV
PŘEČTĚTE SI.....
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ
Trvalý nábor do družstev minižactva, chlapci a devčata. Chcete si vyzkoušet házenou ? Ptáte se kdy a kam ?

Najdete nás v areálu TJ Lokomotiva České Budějovice (na konečné linky MHD č.9 v Suchém Vrbném) a to přímo v nové sportovní hale.
Přijít můžete každý den od 15,30 - 19,00 hod.
Co s námi můžete zažít - turnaje po celé České republice, ale i v zahraničí (Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Španělsko.....)
Nevadí kolik ti je let jestli 5 nebo 15 přijď a vyzkoušej si něco jiného, anebo radši ležíš u počítače a televize ? Tvoje chyba, tak vypni vše přijď si užít.
A. Ml. žáci "B"

Mladší žáci na turnaji v Třeboni Bronzoví

Posledním turnajem chrousti zakončili asi nostalgicky 3 místem Turnaj v Třeboni:
1 Jiskra Třeboň 2 HBC Strakonice 3 Lokomotiva ČB 4. Plzeň Újezd 5. Třeboň "B"Tým tentokráte pod vedením našeho vedoucího týmu Jardy /páni tréneři si vzali tak nějak volno/ zahrál vcelku slušně, především úvodní zápas proti Strakám.

Loko ČB - Strakonice 16:21 (5:9)
30:16/32:20
sestava a střelci : Šíma 8/4, Dvořák 21/17 - Kettner F 6, Švec 5, Marek 3, Kohout 2, Gutiwrth, Koleňák, Bernátek, Knotek, Kettner O. 
Dobrý výkon gólmanů, velká chuť do hry Fídi a Švícka, zlepšená střelba Majkla. NMa druhou stranu 6 střel od Gutyho bez gólu !!!, Míšan bez pokusu o střelbu -tolik ze statistiky, druhá příznivá půle způsobena nasazenou osobní obranou ze strany Strakonic, která zjevně nemá parametry jejich betonu na 6m hranici... spíše byla testem před nadcházejícícm mistrovství  ČR mladších žáků -Straky, držíme  palce !!!!!


Loko ČB - Třeboň "A"  9:22 (5:10)
27:9/ 39:22 - !!!
sestava a střelci : Šíma, Dvořák  - Kettner F. 1, Švec 3, Marek , Kohout 1, Guttwirth 4, Koleňák, Bernátek, Knotek, Kettner O. 
proti domácí Jiskře nezvládali chrousti především výborně hrané rychlé útoky a především přechod do něj, a obranu křídelních prostor. v útoku klasická obávečka, "abych náhodou nechytiil jegnu za uši"
V útoku se nevíce dařilo triu Fíďa, guty a Švícko, ostatním moc nějak smysluplný pohyb moc vlastní nebyl.... Navíc se zranil Míšan a do dalších bojů už nezasáhnul...


Loko ČB - Třeboň "B" 19:9 (10:5)
30:19/ 26:9
sestava a střelci : Šíma 16/4, Dvořák 10/5  - Kettner F. 3, Švec 4, Marek 2 , Kohout 5, Gutwirth 4 , Koleňák, Bernátek 1, Knotek, Kettner O. 


Loko ČB - Plzeň Újezd 15:11 (9:5)
28:15/33:11
sestava a střelci : Šíma, Dvořák  - Kettner F. 3, Švec 3 , Marek 2 , Kohout 4, Gutwirth 3, Koleňák, Bernátek, Knotek, Kettner O. 


Za zmínku stojí výhra Třeboňských nad Strakonice (vítěz KP a účastník ČR finále kategorie mladších žáků) v poměru 15:9 !! Hra na rychlé útoky slavila úspěch....

Celkově:
Šíma 41:14, Dvořák 87:49  - Kettner F. 13, Švec 15 , Marek 8 , Kohout 11, Gutwirth 11, Koleňák, Bernátek 1, Knotek, Kettner O.  (škoda, Kawa neproměnil žádnou z 5 sedmiček, tak příštěě !!!)

Forma koncem sezóny dost padla Gutymu a Kikinovi, bohužel. Kolísavé výkony jsou vidět na druhém křídle, Míšan nebo Kodlík dokážou zazářit, ale taky ani nezablikat.....Majkl dře, co to dá, ale zaostává technika. Přínosem je zase  hra Fídi alias čistokrevnýho křídelníka, nepostradatelný je Švícko na středu, který k přehledu ve hře letos přitopil pod kotlem  i velmi úspěšnou střelbou z dálky...... bohužel, ostatní se základní sestavu ani snad nesnaží ohrožovat, jedině Koudelka. 

a tak vzhůru na prázdniny a do poslední žákovské  kategorie, kde odcházející ročník 95 dokázal dojít až do finále žákovské ligy !!!!........

 
PS: to nám tu laťku dali docela vysoko šmejdi, co Šáno ?
 -mšv-

| Autor: Milan Švec | Vydáno dne 12. 06. 2010 | 689 přečtení | Počet komentářů: 6167 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS . Webdesign by msv 2006, Ceske Budejovice.